PoE-сплітер; стандарт PoE IEEE802.3af; потужність PoE 10 Вт; швидкість передачі 10/100 Мбіт/с; номінальна вхідна напруга 48 В, діапазон вхідної напруги 38-57 В; вихідна напруга 5 В; вихідний струм 2 А; ККД 90%; розпіновка контактів PoE 1,2 (+) / 3,6 (-) і 4,5 (+) / 7,8 (-) – адаптивна; вихідний роз’єм USB Type-C; робоча температура від -10°C до +70°C; розміри 82 / 28 / 23 мм; довжина кабелю 100 мм
PoE-сплітер NVC-PD4812/Type-C зі стандартом живлення PoE IEEE802.3af. Номінальна вхідна напруга 48 В. Номінальна вихідна напруга/струм 5 В/2 А. Вихідна потужність PoE становить 10 Вт. Вихідний роз’єм USB Type-C.
Застосування
РoE сплітер забезпечує живленням пристрої, що не підтримують PoE, шляхом розділення живлення і даних і подачі живлення на окремий вхід. Вихідна потужність даної моделі відповідає вимогам енергоспоживання більш ніж 90% камер на ринку.
Ключові властивості
- Стандарт живлення PoE IEEE802.3af.
- Потужність PoE 10 Вт.
- Швидкість передачі даних 10/100 Мбіт/с.
- Номінальна вхідна напруга 48 В, діапазон вхідної напруги 38-57 В.
- Номінальна вихідна напруга 5 В, номінальний вихідний струм 2 А.
- Розпіновка контактів PoE 1,2 (+) / 3,6 (-) і 4,5 (+) / 7,8 (-) – адаптивна. Сумісність з нестандартним джерелом живлення 48~57 В – тільки через 4,5 (+) / 7,8 (-).
- Вихідний роз’єм USB Type-C.
- Захист від надмірного струму вище 2.35 А.
- Компактний корпус з розмірами 82 / 28 / 23 мм, довжина кабелю 100 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NVC |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | USB Type-C |
| Інші функції | Сумісність з нестандартним джерелом живлення 48~57 В, Адаптивна розпіновка контактів PoE |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Габарити і вага | 82 х 28 х 23 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дополнительно | Підтримка PoE |
| Дополнительные возможности | Сумісність з нестандартним джерелом живлення, Підтримка PoE |
| Дополнительные функции | Захист від надмірного струму, Компактний корпус, ККД 90 |
| Питание | PoE, 48 В (38-57 В) |
| Живлення пристрою | PoE |
| Общее количество портов | 1 |
| Цвет | Черный |
| Количество портов | 1 |
| Кількість і тип портів Ethernet | 1 x 10/100 Мбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 10 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность | 10 Вт |
| Пропускная способность | 0.1 |
| Підтримка протоколів | — |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +70 °C |
| Розміри | 82 / 28 / 23 мм |
| Розміри, мм | 82 / 28 / 23 |
| Розпіновка контактів PoE | 1,2 (+) / 3,6 (-), 4,5 (+) / 7,8 (-) |
| Рівень управління | — |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af |
| Тип | Некерований |
| Тип портов | 1 x 10/100 Fast Ethernet Uplink |
| Тип устройства | PoE-сплітер |
| Форм-фактор | Настольный |
| Швидкість LAN портів | 10 Мбіт/сек, 100 Мбіт/с |
Информация для заказа
- Цена: 259 ₴




