
Патч-панель 24 порти Keystone NVC-P-16/24 19" 1U неекранована, з заднім організатором кабелю (73-00147)
621 ₴
- В наличии
- Код: 73-00147
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Патч-панель мережева для модулів Keystone на 24 порти, для встановлення у стійки/шафи 19 дюймів; висота 1U; кабель UTP (неекранована вита пара); задній організатор кабелю
Патч-панель мережева для модулів Keystone NVC-P-16/24 на 24 порти, чорна, з заднім організатором кабелю, для встановлення у стійки/шафи 19 дюймів, висота 1U. Кабель UTP (неекранована вита пара).
Застосування
Патч-панель для модулів Keystone призначена для організації структурованої кабельної системи і створення якісного комутаційне з'єднання між підключеними пристроями. Встановлюється в комунікаційну шафу і поєднує кабелі без заплутування. Модулі фіксуються міцно і не випадають.
Ключові властивості
- Тип встановлення: шафи/стійки 19 дюймів, висота патч-панелі 1U.
- Кількість портів: 24 шт.
- Тип конекторів: модулі Keystone.
- Кабель UTP (неекранована вита пара).
- Організатор для кабелю.
- Міцні та зручні вушка для кріплення патч-панелі.
- Надійна фіксація модулів Keystone, кожен модуль має своє пронумероване посадкове місце.
- Матеріал корпусу: метал, пофарбований у чорний колір.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NVC |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | — |
| Інші функції | Для встановлення у шафи/стійки 19" |
| Высота | 1U |
| Висота (U) | 1U |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дополнительные функции | Задній організатор кабелю, кріпильні вушка, надійна фіксація модулів |
| Додаткові характеристики | Пронумеровані посадкові місця, міцні вушка для кріплення, металевий корпус пофарбований у чорний колір |
| Екран кабелю | UTP – неекранований |
| Екранування | UTP |
| Категорія кабелю | — |
| Цвет | Черный |
| Комплект поставки | Патч-панель, задній організатор кабелю |
| Количество портов | 24 |
| Материал корпуса | Металл |
| Особенности | З організатором кабелю |
| Розміри | 19" 1U |
| Спосіб прокладання | Внутрішній |
| Тип | З модулями |
| Тип портов | — |
| Тип устройства | Патч-панель |
| Тип разъема | Модуль Keystone |
| Форм-фактор | 19” |
| Формфактор | 19" |
| Швидкість LAN портів | — |
| Швидкість Wi-Fi | — |
Информация для заказа
- Цена: 621 ₴





