
Замок механічний кодовий Trinix TRL-6102MPW Black (64-00029)
3 213 ₴
- В наличии
- Код: 64-00029
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Замок кодовий механічний; не вимагає живлення; відімкнення за допомогою коду; універсальний, для всіх типів дверей; клас захисту IP66; матеріал корпусу сплав цинку; робоча температура від -20°C до +50°C; одинарна защіпка у комплекті; розміри 142 / 42 / 25 мм
Механічний кодовий замок Trinix TRL-6102MPW з можливістю відімкнення за допомогою коду. Не потребує живлення. Клас захисту IP66.
Застосування
Механічний кодовий замок TRL-6102MPW – це система контролю доступу до приміщень, які потребують посиленого контролю відвідувачів, що входять. Механічний замок дає змогу отримувати доступ, використовуючи цифровий код. Ідеально підійде для використання в системах контролю доступу в приватні будинки, невеликі офіси, готелі, складські приміщення. Також використовується на дверях поверхів багатоквартирних будинків.
Ключові властивості
- Механічний кодовий замок з можливістю відімкнення за допомогою цифрового коду.
- Універсальний, для всіх типів дверей. Товщина дверей повинна становити від 30 до 60 мм.
- Можливість блокування замка зсередини у відімкненому чи замкненому положенні.
- Не потребує живлення.
- Клас захисту корпусу IP66, матеріал цинковий сплав. Замок підходить для вуличного встановлення.
- Одинарна защіпка у комплекті.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Відімкнення | Код |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Клас захисту IP66, Матеріал корпусу Цинковий сплав, Не потребує живлення, Одинарна защіпка у комплекті |
| Применение | Для вхідних дверей, Для квартири, Для міжкімнатних дверей, Для офісу |
| Класс защиты | IP66 |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | Одинарна защіпка |
| Конструкция | Кодові |
| Количество предметов | 1 |
| Матеріал двері | Дерево,Метал |
| Материал корпуса | Цинковый сплав |
| Монтаж | Врезной |
| Напряжение | — |
| Особенности | — |
| Назначение | Вуличні,Для вхідних дверей |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 |
| Розміри | 142 / 42 / 25 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 142 х 42 х 25 |
| Розміри, мм | 142 / 42 / 25 |
| Способ установки | — |
| Тип дверей | Дерев'яні, Металеві |
| Тип устройства | Замок механічний кодовий |
| Толщина двери | 30-60 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 213 ₴





