
Замок біометричний автономний на скляні двері Trinix TRL-4401BG Tuya з WiFi, розпізнаванням облич, зчитувачем відбитків пальців і
11 494 ₴
- В наличии
- Код: 65-00076
Trinix TRL-4401BG – біометричний автономний електрозамок з підтримкою WiFi, з доступом за розпізнаванням обличчя, відбитком пальця, кодом, карткою Mifare, через застосунок Tuya. Можливість встановлення на скляні двері.
Застосування
Біометричний замок TRL-4401BG використовується в системах контролю доступу для обмеження доступу до контрольованих приміщень за розпізнаванням обличчя, відбитком пальця, безконтактної RFID-карти або за допомогою введення коду.
Ідеально підійде для встановлення на обмеження доступу до кабінетів, офісів, серверних, складів – скрізь, де потрібна надійність. Біометричний сканер облич та відбитків пальців забезпечує високу точність автентифікації відвідувача.
Ключові властивості та можливості
- Можливість відімкнення замка за допомогою: розпізнавання обличчя / відбитку пальця / коду / картки Mifare / застосунку / ключа (аварійне відімкнення).
- Дана модель має вбудований WiFi і підтримує роботу з застосунком Tuya.
- Звукова індикація роботи: у разі неавторизованого обличчя / відбитку пальця / картки / пароля або за низької напруги живлення.
- Автономне живлення від літієвої батареї, термін роботи на батареї до 4 місяців. Інтерфейс microUSB для заряджання.
- Можливість перевизначення аварійного ключа.
- 2 картки Mifare 13.56 МГц та 2 механічні ключі у комплекті.
Особливості встановлення
Встановлюється на скляні двері накладним способом монтажу. Товщина скляних дверей повинна становити від 8 до 12 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | micro USB |
| Вбудований контролер зі зчитувачем карт/ключів | Да |
| Установка | Внутрішнє |
| Відімкнення | Відбиток пальця, Застосунок, Карта, Ключ, Код, Обличчя |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Wi-Fi, Підтримка Tuya, Розпізнавання облич, Зчитувач відбитків, Карти Mifare 13.56 МГц, microUSB, Товщина дверей 8-12 мм, Робота від акумулятора 3-4 місяці, Алюмінієвий сплав корпусу |
| Питание | Літієва батарея |
| Живлення пристрою | Акумуляторна батарея |
| Применение | Для вхідних дверей, Для квартири, Для міжкімнатних дверей, Для офісу |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | 2 картки Mifare, 2 механічні ключі |
| Конструкция | Кодові |
| Количество предметов | 4 |
| Матеріал двері | Скло |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Монтаж | Накладний |
| Напряжение | — |
| Особенности | З вбудованим контролером, Зі зчитувачем, Зі світлодіодною індикацією, З ключем, На батарейках |
| Назначение | Для вхідних дверей |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 |
| Рабочая частота | 13.56 МГц |
| Розміри | 190 / 78 / 39 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 190 х 78 х 39 |
| Розміри, мм | 190 / 78 / 39 |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Сканер відбитка пальця | Да |
| Способ установки | Накладной |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Тип дверей | Скляні |
| Тип устройства | Замок біометричний |
| Толщина двери | 8-12 мм |
- Цена: 11 494 ₴





