
Замок біометричний автономний Trinix TRL-8801BTV Black з Bluetooth, розпізнаванням облич, зчитувачем відбитків
14 076 ₴
- Нет в наличии
- Код: 65-00074
Trinix TRL-8801BTV – біометричний автономний електрозамок з підтримкою Bluetooth, з доступом за розпізнаванням обличчя, відбитком пальця, кодом, карткою Mifare, через застосунок TTLock та TTHotel. 3D розпізнавання обличчя, 2Mp відеокамера з ІЧ-підсвічуванням. Функція відеодомофона.
Застосування
Біометричний замок TRL-8801BTV використовується в системах контролю доступу для обмеження доступу до контрольованих приміщень за розпізнаванням обличчя, відбитком пальця, безконтактної RFID-карти або за допомогою введення коду.
Ідеально підійде для встановлення на обмеження доступу до кабінетів, офісів, серверних, складів – скрізь, де потрібна надійність. Біометричний сканер облич та відбитків пальців забезпечує високу точність автентифікації відвідувача.
Ключові властивості та можливості
- Можливість відімкнення замка за допомогою: розпізнавання обличчя / відбитку пальця / коду / картки Mifare / застосунку / ключа (аварійне відімкнення).
- Дана модель має вбудований Bluetooth і підтримує роботу з застосунком TTLock та TTHotel.
- 2MP HD відеокамера з ІЧ-підсвічуванням. Відслідковування в реальному часі.
- IPS-дисплей 3.5" на задній панелі.
- Функція відеодомофону.
- Звукова індикація роботи: у разі неавторизованого обличчя / відбитку пальця / картки / пароля або за низької напруги живлення.
- Автономне живлення від літієвого акумулятора 4200 мАг, термін роботи до 4 місяців. Інтерфейс microUSB для заряджання.
- Можливість перевизначення аварійного ключа.
- 2 механічні ключі у комплекті.
Особливості встановлення
Встановлюється на двері врізним способом монтажу. Товщина дверей повинна становити від 40 до 90 мм.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Интерфейсы | micro USB |
| Вес | 3.9 кг |
| Установка | Внутрішнє |
| Відімкнення | Відбиток пальця, Застосунок, Карта, Ключ, Код, Обличчя |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | Літієва акумуляторна батарея 4200 мАг |
| Живлення пристрою | Акумуляторна батарея |
| Звуковая индикация | Да |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Монтаж | Врезной |
| Підтримка мобільного застосунку | TTHotel, TTLock |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Рабочая частота | 13.56 МГц |
| Розміри | Передня панель 438 / 70 / 60 мм, задня панель 400 / 79 / 44 мм, серцевина 24-240 6068 |
| Розміри, мм | Передня панель 438 / 70 / 60 , задня панель 400 / 79 / 44 , серцевина 24-240 6068 |
| Световая индикация | Да |
| Сканер відбитка пальця | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Тип дверей | Дерев'яні, Металеві |
| Тип устройства | Замок біометричний |
| Толщина двери | 40-90 мм |
- Цена: 14 076 ₴







