
Замок біометричний автономний Trinix TRL-5401BTF Black з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare (65-00070)
4 478 ₴
- В наличии
- Код: 65-00070
Trinix TRL-5401BTF – біометричний автономний електрозамок з підтримкою Bluetooth, з доступом за відбитком пальця, кодом, карткою Mifare, ключем, через застосунок TTLock та TTHotel. Підтримка до 100 користувачів за відбитком пальця, 100 за карткою доступу, 200 за паролем. Універсальне встановлення на правобічні або лівобічні двері.
Застосування
Біометричний замок TRL-5401BTF використовується в системах контролю доступу для обмеження доступу до контрольованих приміщень за відбитком пальця, безконтактної RFID-карти або за допомогою введення коду.
Ідеально підійде для встановлення на обмеження доступу до кабінетів, офісів, серверних, складів – скрізь, де потрібна надійність. Біометричний сканер відбитків забезпечує високу точність автентифікації відвідувача.
Ключові властивості та можливості
- Можливість відімкнення замка за допомогою: відбитку пальця / коду / картки Mifare / застосунку / механічного ключа.
- Підтримує до 100 користувачів за відбитком пальця, 100 за карткою доступу, 200 за паролем.
- Дана модель має вбудований Bluetooth і підтримує роботу з застосунком TTLock та TTHotel.
- Звукова індикація роботи: у разі неавторизованого відбитку пальця / картки / пароля або за низької напруги живлення.
- Автономне живлення від 4 батарей типу АА, термін служби батарей 10-12 місяців. Інтерфейс microUSB для заряджання.
- Можливість перевизначення аварійного ключа.
- Універсальний монтаж – можливе встановлення на правобічні або лівобічні двері.
- Сенсорна клавіатура.
Особливості встановлення
Встановлюється на готові правобічні або лівобічні металеві або дерев'яні двері врізним способом монтажу. Товщина дверей повинна становити від 35 до 55 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Интерфейсы | micro USB |
| Вес | 1.6 |
| Вбудований контролер зі зчитувачем карт/ключів | Да |
| Установка | Внутрішнє |
| Відімкнення | Відбиток пальця, Застосунок, Карта, Ключ, Код |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Bluetooth, microUSB, Сенсорна клавіатура, Підтримка TTLock, Підтримка TTHotel, Пам'ять відбитків 100, Пам'ять карт 100, Пам'ять кодів 200, Алюмінієвий сплав корпусу, Термін служби батарей 10-12 місяців, Гарантія 12 міс. |
| Питание | Батарея AA – 4 шт. |
| Применение | Для вхідних дверей, Для квартири, Для міжкімнатних дверей, Для офісу |
| Звуковая индикация | Да |
| Цвет | Черный |
| Конструкция | Кодові |
| Количество предметов | 1 |
| Матеріал двері | Дерево, Метал, Пластик |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Монтаж | Врезной |
| Напряжение | 6 |
| Особенности | З вбудованим контролером, Зі зчитувачем, З ключем, На батарейках |
| Пам'ять відбитків пальця | 100 |
| Пам'ять карт / подій | 100 карт |
| Пам'ять кодів | 200 |
| Назначение | Для вхідних дверей |
| Підтримка мобільного застосунку | TTHotel, TTLock |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 |
| Рабочая частота | 13.56 МГц |
| Розміри | 250 / 64 / 24 мм, серцевина 22-160 5050 |
| Розміри (Д x Ш x В) | 250 х 64 х 24 |
| Розміри, мм | 250 / 64 / 24 , серцевина 22-160 5050 |
| Световая индикация | Да |
| Сканер відбитка пальця | Да |
| Способ установки | — |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Тип дверей | Алюмінієві, Дерев'яні, Металеві, Пластикові |
| Тип устройства | Замок біометричний |
| Толщина двери | 35-55 мм |
- Цена: 4 478 ₴






