
Клавіатура з Bluetooth, з контролером, зчитувачем відбитків пальців та карт Mifare Trinix TRK-1206BTFW Black (71-00072)
3 014 ₴
- В наличии
- Код: 71-00072
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Автономна сенсорна клавіатура/контролер зі скануванням відбитку пальця та вбудованим зчитувачем карток і брелоків Mifare (13.56 МГц); вбудований Bluetooth, працює через мобільний застосуноки TTHotel та TTLock; контроль доступу: за відбитком пальця, кодом, картою, через мобільний застосунок; живлення DC 12 В; матеріал алюмінієвий сплав; ступінь захисту IP65; розміри 158 / 74 / 17 мм
Автономна сенсорна клавіатура/контролер з Bluetooth, з можливістю працювати через мобільний застосунок TTLock та TTHotel Trinix TRK-1206BTFW, зі скануванням відбитків пальців і зчитувачем Mifare 13.56 МГц. Підтримується декілька способів доступу: за допомогою сканування відбитку пальця / коду доступу / зчитування карти / через мобільний застосунок. Корпус з алюмінієвого сплаву, клас захисту IP65, підходить для вуличного встановлення.
Застосування
Дана кодова клавіатура призначена для організації доступу через одні двері до житлових, офісних та виробничих приміщень. Ступінь пило-вологозахисту дозволяє експлуатувати пристрій як усередині приміщень, так і зовні.
Ключові властивості
- Автономна сенсорна кодова клавіатура з контролером підтримує доступ до приміщення під охороною за допомогою декількох способів: сканування відбитку пальця / коду доступу / зчитування карти / через мобільний застосунок.
- Підтримується стандарт карт Mifare 13.56 МГц.
- Вбудований Bluetooth, можливе керування зі смартфону за допомогою мобільного застосунку TTLock та TTHotel: дистанційне відімкнення замка, додавання відбитку пальця, коду доступу, RFID-карти або брелока. Пароль генерується з застосунку і може бути встановлений на обмежений час.
- Дані зберігаються в хмарному сервісі. Користувача можна додати або видалити віддалено.
- Записи про відвідування та історію можна перевірити віддалено.
- Через застосунок можливо поділитися електронними ключами доступу з різними рівнями авторизації.
- Один застосунок може керувати багатьма системами. Легко модернізувати звичайну систему контролю доступу до дверей на смарт-систему доступу з Bluetooth.
- Захист від несанкціонованого доступу: клавіатура блокується на 5 хвилин після 5 разів введення неправильного пароля.
- Автоматичне блокування клавіатури протягом 5 секунд після розблокування.
- Моніторинг в реальному часі: адміністратор отримує push-повідомлення, коли користувач розблоковує клавіатуру через застосунок.
- При вході за допомогою іншого мобільного телефону, попередній автоматично виходить з системи.
- Світлодіодна та звукова індикація роботи.
- Живлення пристрою 12 В.
- Кодова клавіатура виконана у корпусі з алюмінієвого сплаву з класом захисту IP65 – пристрій можна встановлювати на вулиці.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Біометрія | Відбиток пальця |
| Вид | Контролери |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Bluetooth, IP65, Алюмінієвий сплав, Біометрія (відбиток пальця), Підтримка мобільного додатку TTLock/TTHotel, Звукова індикація, Світлодіодна індикація |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Класс защиты | IP65 |
| Кількість реле | 1 |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Підключення | Дротове |
| Підтримка мобільного застосунку | TTHotel, TTLock |
| Режим работы | Безконтактні |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Рабочая частота | 13.56 |
| Розміри (Д x Ш x В) | 158 х 74 х 17 |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт ISO | ISO/IEC 14443 |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Тип ключів | Картки, Брелоки |
| Тип контроллера | Автономний |
| Тип устройства | Кодова клавіатура |
| Формат микросхемы | — |
Информация для заказа
- Цена: 3 014 ₴









