
Ретранслятор Ethernet Trinix RR-2310WB (TTLock) для керування автономними замками Trinix з Bluetooth через застосунок TTLock
2 036 ₴
- В наличии
- Код: 71-00071
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Шлюз Ethernet з підтримкою застосунку TTLock; віддалене керування підключеними замками через дротовий інтернет; мережевий стандарт IEEE802.3; підключення за допомогою мережевого UTP-кабелю, роз’єм RJ45; живлення: DC 5 В через Type-C USB; струм споживання: 500 мА; 70 / 70 / 26 мм
Шлюз Ethernet Trinix RR-2310WB з підтримкою мобільного застосунку TTLock для віддаленого керування автономними замками Trinix з Bluetooth через дротовий інтернет.
Застосування
Шлюз дозволяє віддалено контролювати замки через застосунок TTLock на смартфоні. Пристрій слід встановлювати у зоні покриття Ethernet-роутера та Bluetooth-замка, в місцях, де відсутні перешкоди для зв’язку. Використовується у готелях, квартирах, домах, офісах тощо.
Ключові властивості та можливості
- Сумісний із мобільним застосунком TTLock для iOS/Android.
- Мережа: Ethernet, IEEE-стандарт: 802.3. Швидкість передачі даних 10M.
- Підключається за допомогою мережевого UTP-кабелю з роз’ємом RJ45.
- Дистанційно керує підключеними замками: може відмикати або замикати замки / активувати або вимикати режим «Вільний прохід» / керувати користувачами, занесеними у пам'ять замка / контролювати заряд батарей. Можна створити тимчасовий код доступу чи дистанційно змінити код. Через застосунок також можливо переглядати події: користувачів, час відчинення/зачинення дверей тощо.
- Світлодіодна індикація відображає стан роботи пристрою та статус з’єднання з мережею.
- Живлення DC 5 В, здійснюється від USB-джерела живлення через роз'єм USB Type-C.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | USB Type-C |
| Вольтаж | 5В |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Віддалене керування замками через застосунок TTLock<br>Підтримка до 6 замків<br>Світлодіодна індикація стану мережі та пристрою<br>Підключення через Ethernet (RJ45)<br>Можливість створення тимчасових кодів доступу |
| Питание | 5 В |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | Ретранслятор Ethernet Trinix RR-2310WB (TTLock) |
| Конструкция | - |
| Країна-виробник товару | - |
| Матеріал двері | - |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | Зі світлодіодною індикацією |
| Назначение | Для готелів |
| Підтримка мобільного застосунку | TTLock |
| Розміри | 70 / 70 / 26 мм |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 70х70х26 мм |
| Розміри, мм | 70 / 70 / 26 |
| Световая индикация | Да |
| Способ установки | Накладной |
| Ток потребления | 500 мА |
| Тип устройства | Шлюз |
Информация для заказа
- Цена: 2 036 ₴

