
Нагрудний відеореєстратор RECODA M502B-W 2K(4Mp) 64GB WI-FI (75-00216)
6 872 ₴
- В наличии
- Код: 75-00216
Нагрудний відеореєстратор RECODA M502B-W 2K(4Mp) 64GB WI-FI з WiFi, 2-дюймовим дисплеєм і Type-C інтерфейсом для заряджання. Якість запису відео: 2560x1600/30fps, 2304x1296P/30fps, 1920x1080/30fps, 1440x1080/30fps, 1280x720/30fps. ІЧ-підсвічування до 12 м, з детекцією облич на відстані до 6 м. Запис відбувається на вбудовану пам'ять 64 ГБ. Працює до 12 годин від акумуляторної батареї ємністю 3600 мАг. Клас захисту IP68.
Застосування
Підходить для збору доказів, запису зустрічей, запису руху, використання військовими та поліцейськими тощо. Нагрудний відеореєстратор стане у нагоді всім, хто у своїй діяльності спілкується з громадськістю, для запису щоденної робочої рутини – від поліцейських та фахівців з безпеки до працівників роздрібної торгівлі, які взаємодіють з клієнтами.
Ключові властивості
- Підтримка WiFi, віддалений доступ та керування за допомогою застосунку на мобільному телефоні.
- Якість запису відео: 2560x1600/30fps, 2304x1296/30fps; 1920x1080/30fps; 1280x720/30fps. Підтримуються відеокодеки H.264/H.265/MPEG4.
- Матриця 1/2.9” 5MP CMOS, світлочутливість 0.1 люкс. Камера з кутом огляду 130°.
- Електронна стабілізація зображення.
- Роздільна здатність фото: до 32 Мп.
- ІЧ-підсвічування з дальністю до 12 м та детекцією облич на відстані до 6 м дозволяє робити якісні записи у темний час доби.
- LCD-екран з діагоналлю 2 дюйми.
- Запис відбувається за допомогою однієї великої кнопки спереду.
- Вбудована пам'ять 64 ГБ для запису відео та фото.
- Вбудований мікрофон.
- Світловий індикатор показує стан роботи пристрою.
- Ємність акумуляторної батареї 3600 мАг, час роботи до 12 годин. Батарея заряджається протягом приблизно 3 годин через порт USB Type-C, підтримується швидка зарядка.
- Водонепроникний відеореєстратор зі ступенем захисту IP68, захист від падіння з висоти до 2 м, відповідає стандарту MIL-STD-810G.
- Габаритні розміри 83 / 56 / 30 мм, вага 144 г.
- У комплекті зарядний пристрій, кабель USB Type-C, док-станція, металева кліпса для кріплення.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | USB Type-C |
| Інфрачервона підсвітка | Є |
| Інші функції та технології | WiFi, Віддалений доступ, Електронна стабілізація, Детекція облич, MIL-STD-810G, Швидка зарядка |
| Активація запису | При натисканні аварійної кнопки |
| Производитель | RECODA |
| Вес | 144 |
| Вбудований GPS | Є |
| Вбудований екран | Є |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | LCD |
| Диагональ экрана | 2" |
| Диапазон рабочих температур | -20 °C ~ +70 |
| Экран | LCD |
| Питание | Власний акумулятор |
| Живлення пристрою | Акумуляторна батарея |
| Запис звуку | Вбудований мікрофон |
| Применение | Для інспектора, Для ДПС, Для поліції, Для риболовлі |
| Знімання фото | 32 Мп |
| Класс защиты | IP68 |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | Блок живлення, Кабель USB Type-C, Док-станція, Металева кліпса |
| Кути огляду | 130° |
| Количество камер | 1 |
| Максимальное разрешение видео | (2560x1600) |
| Максимальный объем карты памяти | 64 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Об'єктив (кут огляду) | 130 |
| Особенности | GPS |
| Пам'ять | 64 ГБ |
| Порти і роз'єми | Type-C |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +70 °C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2560x1600 |
| Роздільна здатність сенсора | 5MP |
| Розміри | 83 х 56 х 30 |
| Розміри, мм | 83 / 56 / 30 |
| Сенсор | 1/2.9" 5MP CMOS |
| Тип устройства | Нагрудний відеореєстратор |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Формат видео | H.264,H.265,MPEG4 |
| Частота відео | 30 |
- Цена: 6 872 ₴








