
Нагрудний відеореєстратор RECODA M502B-WG 2K(4Mp) 128GB GPS WI-FI (75-00214)
8 917 ₴
- В наличии
- Код: 75-00214
Нагрудний відеореєстратор RECODA M502B-WG 2K(4Mp) 128GB GPS WI-FI з WiFi, вбудованим GPS, 2-дюймовим дисплеєм і Type-C інтерфейсом для заряджання. Якість запису відео: 2560x1600/30fps, 2304x1296P/30fps, 1920x1080/30fps, 1440x1080/30fps, 1280x720/30fps. ІЧ-підсвічування до 12 м, з детекцією облич на відстані до 6 м. Запис відбувається на вбудовану пам'ять 128 ГБ. Працює до 12 годин від акумуляторної батареї ємністю 3600 мАг. Клас захисту IP68.
Застосування
Підходить для збору доказів, запису зустрічей, запису руху, використання військовими та поліцейськими тощо. Нагрудний відеореєстратор стане у нагоді всім, хто у своїй діяльності спілкується з громадськістю, для запису щоденної робочої рутини – від поліцейських та фахівців з безпеки до працівників роздрібної торгівлі, які взаємодіють з клієнтами.
Ключові властивості
- Підтримка WiFi, віддалений доступ та керування за допомогою застосунку на мобільному телефоні.
- Завдяки вбудованому GPS можна розпізнавати місцезнаходження та додавати маршрут руху у відеозапис.
- Якість запису відео: 2560x1600/30fps, 2304x1296/30fps; 1920x1080/30fps; 1280x720/30fps. Підтримуються відеокодеки H.264/H.265/MPEG4.
- Матриця 1/2.9” 5MP CMOS, світлочутливість 0.1 люкс. Камера з кутом огляду 130°.
- Електронна стабілізація зображення.
- Роздільна здатність фото: до 32 Мп.
- ІЧ-підсвічування з дальністю до 12 м та детекцією облич на відстані до 6 м дозволяє робити якісні записи у темний час доби.
- LCD-екран з діагоналлю 2 дюйми.
- Запис відбувається за допомогою однієї великої кнопки спереду.
- Вбудована пам'ять 128 ГБ для запису відео та фото.
- Вбудований мікрофон.
- Світловий індикатор показує стан роботи пристрою.
- Ємність акумуляторної батареї 3600 мАг, час роботи до 12 годин. Батарея заряджається протягом приблизно 3 годин через порт USB Type-C, підтримується швидка зарядка.
- Водонепроникний відеореєстратор зі ступенем захисту IP68, захист від падіння з висоти до 2 м, відповідає стандарту MIL-STD-810G.
- Габаритні розміри 83 / 56 / 30 мм, вага 144 г.
- У комплекті зарядний пристрій, кабель USB Type-C, док-станція, металева кліпса для кріплення.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Ємність акумулятора | 3600 мАг |
| Интерфейсы | USB Type-C |
| Беспроводные возможности | Wi-Fi, GPS |
| Производитель | RECODA |
| Вес | 144 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | LCD |
| Дополнительно | GPS, IP68, MIL-STD-810G, швидка зарядка, детекція облич, ІЧ-підсвічування |
| Дополнительные функции | детекція облич, віддалений доступ, GPS |
| Діагональ РК-дисплея | 2" |
| Диагональ экрана | 2" |
| Питание | Акумуляторна батарея 3600 мАг |
| Живлення пристрою | Акумуляторна батарея |
| Запис аудіо | Да |
| Применение | Для інспектора, Для ДПС, Для поліції, Для риболовлі |
| Класс защиты | IP68 |
| Цвет | Черный |
| Комплект поставки | Блок живлення, Док-станція, Кабель USB Type-C, Металева кліпса, Нагрудний відеореєстратор |
| Комплектация | Блок живлення, Док-станція, Кабель USB Type-C, Кріплення, Нагрудний відеореєстратор |
| Кути огляду | 130° |
| Максимальна частота кадрів | 30 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця (світлочутливий елемент) | 1/2.9" 5MP CMOS |
| Нічна зйомка | Да |
| Об'єктив | 130 |
| Оптичний зум | Немає |
| Особенности | — |
| Пам'ять | 128 ГБ |
| Підтримка карт пам'яті | Немає |
| ЖК-монитор | Да |
| Режим відеозйомки | 2560x1600/30fps, 2304x1296/30fps, 1920x1080/30fps, 1440x1080/30fps, 1280x720/30fps |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +70 °C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Разрешение видео | 2560x1600, 2304x1296, Full HD (1920x1080), 1440х1080, 1280х720 |
| Роздільна здатність камери | 2560x1600 |
| Роздільна здатність матриці (ефективних Мп) | 5.03 |
| Размер матрицы | 1/2.9" |
| Розміри | 83 / 56 / 30 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 83 х 56 х 30 |
| Розміри, мм | 83 / 56 / 30 |
| Стабилизатор изображения | Електронна стабілізація |
| Тип видеокамеры | Портативні камери |
| Тип носія | Flash пам'ять |
| Тип устройства | Нагрудний відеореєстратор |
| Тип подсветки | ІЧ |
- Цена: 8 917 ₴








