
Нагрудний відеореєстратор RECODA M505B-W 2K(4Mp) 64GB WI-FI (75-00217)
6 885 ₴
- В наличии
- Код: 75-00217
Нагрудний відеореєстратор RECODA M505B-W 2K(4Mp) 64GB WI-FI з WiFi, 2-дюймовим дисплеєм і Type-C/microUSB інтерфейсом для заряджання. Якість запису відео: 2560x1600/30fps, 2304x1296P/30fps, 1920x1080/30fps, 1440x1080/30fps, 1280x720/30fps. ІЧ-підсвічування до 10 м з підтримкою детекцієї облич, вбудований білий світлодіод та червоний лазерний діод. Запис відбувається на вбудовану пам'ять 64 ГБ. Працює до 12 годин від акумуляторної батареї ємністю 4000 мА·год. Клас захисту IP67.
Застосування
Підходить для збору доказів, запису зустрічей, запису руху, використання військовими та поліцейськими тощо. Нагрудний відеореєстратор стане у нагоді всім, хто у своїй діяльності спілкується з громадськістю, для запису щоденної робочої рутини – від поліцейських та фахівців з безпеки до працівників роздрібної торгівлі, які взаємодіють з клієнтами.
Ключові властивості
- Підтримка WiFi, віддалений доступ та керування за допомогою застосунку на мобільному телефоні.
- Якість запису відео: 2560x1600/30fps, 2304x1296/30fps; 1920x1080/30fps; 1280x720/30fps. Підтримуються відеокодеки H.265/MPEG4.
- Матриця 4MP CMOS. Камера з кутом огляду 140°.
- Електронна стабілізація зображення.
- Роздільна здатність фото: до 40 Мп.
- ІЧ-підсвічування з дальністю до 10 м з підтримкою детекцієї облич дозволяє робити якісні записи у темний час доби. Вбудований білий світлодіод та червоний лазерний діод.
- LCD-екран з діагоналлю 2 дюйми.
- Запис відбувається за допомогою однієї кнопки.
- Вбудована пам'ять 64 ГБ для запису відео та фото.
- Вбудований мікрофон.
- Світловий індикатор показує стан роботи пристрою.
- Ємність акумуляторної батареї 4000 мА·год, час роботи до 12 годин. Батарея заряджається протягом приблизно 3 годин через порт USB Type-C, також є інтерфейс microUSB.
- Водонепроникний відеореєстратор зі ступенем захисту IP67.
- Габаритні розміри 96 / 62 / 31 мм, вага 160 г.
- У комплекті зарядний пристрій, кабель USB, док-станція, металева кліпса для кріплення.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | microUSB, USB Type-C |
| Інфрачервона підсвітка | Є |
| Інші функції та технології | WiFi, Електронна стабілізація зображення, Детекція облич, Білий світлодіод, Червоний лазерний діод |
| Активація запису | — |
| Производитель | RECODA |
| Вес | 160 |
| Вбудований GPS | Немає |
| Вбудований екран | Є |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | LCD |
| Диагональ экрана | 2" |
| Диапазон рабочих температур | -20 °C ~ +70 |
| Экран | LCD |
| Питание | Власний акумулятор |
| Живлення пристрою | Акумуляторна батарея |
| Запис звуку | Вбудований мікрофон |
| Применение | Для інспектора, Для поліції, Для риболовлі |
| Знімання фото | 40 Мп |
| Класс защиты | IP67 |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | Блок живлення, Кабель USB, Док-станція, Металева кліпса |
| Кути огляду | 140° |
| Количество камер | 1 |
| Максимальное разрешение видео | (2560x1600) |
| Максимальный объем карты памяти | — |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Об'єктив (кут огляду) | 140 |
| Пам'ять | 64 ГБ |
| Порти і роз'єми | microUSB, Type-C |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +70 °C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2560x1600 |
| Роздільна здатність сенсора | 4MP |
| Розміри | 96 х 62 х 31 |
| Розміри, мм | 96 / 62 / 31 |
| Сенсор | 4MP CMOS |
| Тип устройства | Нагрудний відеореєстратор |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Формат видео | H.265, MPEG4 |
| Частота відео | 30 |
- Цена: 6 885 ₴








