Димовий пожежний сповіщувач; 2-дротове підключення; напруга 8-28 В; оптична індикація працездатності сповіщувача в черговому режимі і в режимі «пожежа»; можливість підключення виносного пристрою оптичної сигналізації; розміри 99 / 46 мм СПД-2 «Тірас» - доступний та зручний у роботі димовий пожежний сповіщувач.
- 2-ох провідне підключення;
- Широкий діапазон напруги живлення;
- Оптична індикація працездатності сповіщувача в черговому режимі і в режимі «пожежа»;
- Можливість підключення ВПОС (виносного пристрою оптичної сигналізації);
- Конструкція корпусу забезпечує зручний монтаж та обслуговування;
- Виготовлено з якісного та міцного ABS-пластику.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Диапазон рабочих температур | -10°С до +55°С |
| Додаткові характеристики | Оптична індикація, Можливість підключення ВПОС, ABS-пластик |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 24 В |
| Класс защиты | IP30 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Місце монтажу | — |
| Об'єкт детекції | Дим |
| Рабочее напряжение | 8-28 В |
| Рабочая температура | -10°С до +55°С |
| Розміри | 99×46 мм |
| Розміри, мм | 99 / 46 |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | — |
| Сумісність із сигналізацією | 2-ох провідне підключення |
| Тип | Дротові |
| Тип монтажа | — |
| Тип устройства | Сповіщувач |
| Тип извещателя | Димовий, Пожежний |
Информация для заказа
- Цена: 1 320 ₴



