Блок живлення для ППКП Тірас-16П, Тірас-16.64, Тірас-16.128П та Тірас-А; номінальна вихідна напруга 13.7 В; максимальний струм навантаження 3.3 А; напруга живлення 187-242 В/50 Гц; пульсації вихідної напруги до 200 мВ; запобіжник на вході 220В: 3.15 А, плавкий; розміри 130 / 71 / 34 мм; вага 0.15 кг
Блок живлення Tiras БЖ-16.64 з номінальною вихідною напругою 13.7 В та максимальним струмом навантаження 3.3 А.
Застосування
БЖ-16.64 використовується для живлення приладів приймально-контрольних пожежних Тірас-16П, Тірас-16.64, Тірас-16.128П та Тірас-А.
Ключові властивості
- Номінальна вихідна напруга 13.7 В, максимальний вихідний струм 3.3 А.
- Основне джерело живлення: мережа змінного струму напругою 187-242 В, частотою 50±1 Гц.
- Струм споживання 0.23 А.
- Пульсації вихідної напруги до 200 мВ.
- Запобіжник на вході 220В: 3.15 А, плавкий.
- Поперечний переріз дротів, дозволених для затискання в з’єднувачі підключення мережі 220В: 0.5-2.5 мм2.
- Габаритні розміри 130 / 71 / 34 мм, вага 150 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 150 |
| Вид | Адаптери |
| Выходное напряжение | 13.7 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +55 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Керування | — |
| Особенности | Запобіжник 3.15 |
| Робоча напруга | 13.7 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Рабочая частота | 50±1 |
| Роз'єми підключення | 0.5-2.5 мм2 |
| Розміри | 130 х 71 х 34 |
| Розміри, мм | 130 / 71 / 34 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Блок живлення |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 4 704 ₴


