
SIP-телефон Akuvox SP-R50P на 2 SIP акаунти (00-00000513)
3 234 ₴
- В наличии
- Код: 00-00000513
SIP-телефон Akuvox SP-R50P оснащений двома SIP-акаунтами з підтримкою HD-звуку, з вбудованим двопортовим PoE-комутатором 10/100M, записна книжка на 500 записів, чорний список (100 записів), журнал дзвінків (100 записів), 2.3" 132x64 графічний LCD-дисплей з підсвічуванням, обсяг пам'яті 8 Мб.
Застосування
Цей телефон застосовується для оснащення типового робочого місця співробітників, які здійснюють досить велику кількість дзвінків і потребують наявність додаткової паралельної лінії. Даний телефон також підійде і для домашнього використання, а також в парі з IP/SIP-домофоном Akuvox в якості постійного абонентського пристрою, утримуючи при цьому постійне з'єднання з другою «міською» SIP-лінією. Наявність вбудованого двохпортового комутатора 10/100M дасть вам змогу не втрачати вільний Ethernet-порт і під'єднати ваш ПК до мережі компанії або домашньої мережі через мережевий порт на телефоні.
Ключові властивості та можливості
Можливості телефонного зв'язку
- Підтримка 2 ліній (2 SIP акаунти – перемикання кнопками).
- Записна книжка (500 записів), чорний список (100 записів), журнал дзвінків (100 записів).
- Підтримка очікування виклику, переадресація, перемикання виклику.
- Утримання виклику, вимкнення мікрофона, автовідповідач, перенабір, DND («не турбувати»).
- Автоматичний перенабір, повернення дзвінка.
- Локальний тристоронній конференц-зв'язок.
- Підтримка PoE.
- Виділений сигнал виклику за кодом країни.
- Прямий IP-дзвінок.
- Налаштування рівня гучності та мелодії дзвінка.
- Режим швидкого набору та гарячої лінії.
- Режим енергозбереження.
- Перехоплення пакетів мережі.
- Попереднє налаштування маршруту з'єднання.
- XML-браузер.
- Гаряча зміна конфігурації.
- Блокування клавіатури.
- Дії за сценарієм URL/URI.
- Підтримка 5 віддалених адресних книг.
- Підтримка LDAP (Lightweight Directory Access Protocol) – використовується для централізованого зберігання та доступу до телефонної книги через мережу.
- Багатомовний графічний інтерфейс.
Можливості вбудованої міні-АТС
- SMS, голосова пошта, MWI-повідомлення.
- Музика в режимі утримання, перемикання на інший номер.
- Відповідь на дзвінок, групова відповідь на дзвінок.
- Анонімні виклики, прийняття/відхилення анонімних викликів.
- Тристоронній конференц-зв'язок.
- Безпека: підтримка HTTPS (SSL) / SRTP для шифрування аудіоданих / виділеного логіну, SIP через TLS, адміністративні можливості.
- Автоконфігурація через FTP/TFTP/HTTP/HTTPS/PnP: з'єднання через IP-АТС за номером / за URL-адресою, конфігурування та налаштування через web-інтерфейс, клавіатуру та автоконфігурування за допомогою сервера конфігурації.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Akuvox |
| Страна производитель | Китай |
| Количество линий | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| VoIP протокол | SIP |
| Интерфейсы | Ethernet, RJ45 |
| Інші функції | Записна книжка (500 записів), Чорний список (100 записів) |
| Вес | 0.8 кг |
| Вбудована телефонна книга | 301-500 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дисплей | LCD |
| Дополнительные возможности | Підтримка PoE, Блокування клавіатури, Режим енергозбереження |
| Дополнительные функции | Автоконфігурація через FTP/TFTP/HTTP/HTTPS/PnP, XML-браузер, Підтримка LDAP |
| Диагональ экрана | 2.3″ |
| Питание | 5 В DC, 1 A |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Журнал викликів | 100 записів |
| Зовнішні VoIP лінії | 1-10 |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість FXO/FXS-портів | — |
| Количество GSM-каналов | — |
| Кількість SIP-акаунтів | 2 |
| Количество программируемых клавиш | — |
| Кількість підтримуваних слотів | — |
| Кількість слотів для sim-карток | — |
| Макс. к-сть модулів | — |
| Макс. кількість учасників | до 4 |
| Макс. роздільна здатність відео | — |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мережа | Ethernet |
| Монтаж | Настільний |
| Наличие Wi-Fi | Без підтримки Wi-Fi |
| Одночасні виклики | до 10 |
| Особенности | Підтримка PoE, РК дисплей |
| Особливості моделі | Підтримка 2 ліній (2 SIP-акаунта) |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Порти Ethernet | 2 порти RJ45 10/100 Мбіт/с |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Поддержка SIP | SIP v1 (RFC2543), SIP v2 (RFC3261) |
| Підтримувані модулі | — |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 209 / 199 / 104 мм |
| Розміри, мм | 209 / 199 / 104 |
| Тип | IP-телефон |
| Тип відеосигналу | IP |
| Тип устройства | SIP-телефон |
| Трубка | Дротова |
| Функції телефонії | Автовідповідач, Автодозвін, Вимкнення мікрофона, Завантажувана телефонна книга (XML, LDAP), Конференц-зв'язок, Очікування виклику, Переведення виклику, Підтримка чорних списків, Режим «Не турбувати» (DND), Утримання виклику |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | — |
- Цена: 3 234 ₴


