Шнур сполучний силовий Укркабель ШВВП 3х1 з 3 паралельними жилами перерізом 1 мм2, полівінілхлоридною ізоляцією та оболонкою, для приєднання електроприладів до електричної мережі номінальною змінною напругою до 380 В. Довжина бухти 1000 м.
Застосування
Призначений для приєднання електричних машин і приладів побутового та аналогічного застосування до електричної мережі номінальною змінною напругою до 380 В. Використовується для виготовлення подовжувальних шнурів, а також підходить для монтажу підсвічування вивісок або реклами.
ШВВП активно використовується в побуті, для приєднання приладів особистої гігієни та мікроклімату, електропаяльників, світильників, кухонних електромеханічних приладів, радіоелектронної апаратури, пральних машин, холодильників та інших подібних приладів, а на виробництві та для харчування потужних споживачів ця марка практично не застосовується. А якщо застосовується, то лише тимчасово. Шнур може бути прокладений під штукатуркою або відкрито, в кабеленесучих системах (гофротрубах, металорукавах, кабельних каналах), стаціонарно або використовуватися для нестаціонарного прокладання. Від умов прокладання залежить термін експлуатації ШВВП.
Ключові властивості
- Застосовується в електромережах напругою до 380 В
- Шнур не поширює горіння за умови одиночного прокладання
- Матеріал:
- Струмопровідна жила: мідна багатодротова жила плоскої форми класу 5 згідно ДСТУ 22483
- Ізоляція: ПВХ-пластикат
- Оболонка: ПВХ-пластикат
- Діапазон температур при монтажі та прокладанні: від -20 до +40 °С
- Робочі температури: від -25 до +40 °С
- Термін експлуатації: до 6 років
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Укркабель |
| Страна производитель | Украина |
| Конструктивные особенности | |
| Количество жил | 3 |
| Материал токопроводящей жилы | Медь |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 59.1 кг |
| Вид кабелю | Силовий |
| Выполнение | Гнучкий, Плоский |
| Свойства | — |
| Гарантія | 12 міс. |
| Длина | 1000 |
| Додаткові характеристики | Шнур не поширює горіння, багатодротова плоска жила класу 5, ізоляція ПВХ, оболонка ПВХ, колір білий |
| Зовнішня оболонка | ПВХ-пластикат |
| Цвет | Белый |
| Материал жилы | Мідь (Cu) |
| Напряжение питания | до 380 |
| Переріз жили | 1 мм² |
| Площа перетину жили | 1² |
| Назначение | Для внутрішнього прокладання |
| Рабочая температура | -25 °C ~ +40 °C |
| Строк служби | до 6 років |
| Температура експлуатації | -25 °C ~ +40 |
| Тип | Кабель |
| Тип жили | Багатожильний |
| Тип кабелю | ШВВП |
| Тип устройства | Кабель силовий |
- Цена: 19 344 ₴


