
Високочастотний інвертор 600VA/600W Kraft KRF-SAVR600VA/600W-12V під зовнішній акумулятор (42-00112)
7 064 ₴
- Нет в наличии
- Код: 42-00112
Високочастотний однофазний інвертор Kraft KRF-SAVR600VA/600W-12V з максимальною потужністю 600 ВА / 600 Вт (максимальна короткочасна потужність 1200 ВА), вбудований зарядний пристрій. Має правильну синусоїду на виході 220 В. Діапазон вхідної напруги 170-270 В. Напруга акумуляторної системи 12 В, максимальний струм заряду 20 А, підтримка заряду акумуляторних батарей типу AGM/GEL/LiFePO4. Вихідна напруга 220 В ±5%. 2 розетки для підключення навантаження. Має наскрізний нуль.
Застосування
Інвертори з чистою синусоїдою та вбудованим зарядним пристроєм відмінно підходять для створення резервної системи живлення у разі вимкнення електроенергії і для роботи у якості домашньої електростанції.
Інвертор підключається на виході акумуляторів і перетворює постійний струм (DC) на змінний (AC), а також підвищує напругу з 12 В до 220 В, завдяки чому до пристрою можна підключати і живити від нього побутові електроприлади та інструменти. Може живити всі види побутових або офісних приладів, включаючи котли та прилади з електродвигунами, наприклад, холодильники, кондиціонери тощо.
Підбираючи інвертор, майте на увазі, що його номінальна потужність має бути вищою за передбачуване навантаження щонайменше на 30 %.
Ключові властивості та можливості
- Номінальна потужність інвертора становить 600 ВА / 600 Вт, максимальна короткочасна потужність 1200 ВА. Можливість витримати короткочасне підвищення номінальної потужності надає змогу живити пристрої, у яких в момент підключення спостерігається різкий стрибок електричного струму.
- Інвертор однофазний, тобто подає на виході електроенергію напругою 220 В ± 5 %, що підходить для більшості побутових приладів. Коефіцієнт корисної дії – 91 %.
- Вихідний сигнал – чиста (або правильна) синусоїда, придатна майже для всіх електронних пристроїв та побутової техніки.
- Напруга акумуляторної системи 12 В. Підтримка підключення зовнішніх акумуляторних батарей, які слід придбати окремо. Здатність працювати з акумуляторними батареями різного типу – AGM/GEL/LiFePO4. Швидкий час перемикання на роботу від акумуляторної батареї – 10 мс.
- Вбудований зарядний пристрій з максимальним струмом заряду акумуляторних батарей 20 А.
- Може підключатися до генератора.
- РК-дисплей для відображення роботи пристрою та налаштувань параметрів.
- Функція холодного пуску дає змогу автоматично увімкнутися приладу і працювати від акумуляторної батареї незалежно від стану вхідної мережі або її відсутності.
- Захист від: перерозряду, перевантаження, короткого замикання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | LCD-дисплей |
| Аккумулятор | Зовнішній |
| Вес | 2.95 кг |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Вихідна частота | 50 Гц |
| Входное напряжение | 170-270 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | Котли |
| ККД | 91 % |
| Количество розеток | 2 Schuko |
| Количество фаз | 1 |
| Напруга акумуляторної батареї | 12 В |
| Мощность | 600 ВА / 600 Вт |
| Потужність пікова (короткочасна) | 1200 ВА |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 317 / 230 / 105 мм |
| Розміри, мм | 317 / 230 / 105 |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 20 А |
| Тип аккумулятора | LiFePo4, GEL, AGM |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип защиты | Від перевантаження, перегріву, короткого замикання, перенапруги |
| Тип устройства | Инвертор |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |
- Цена: 7 064 ₴










