Комплексний блок живлення; в комплекті: джерело живлення PI-2440 / джерело живлення PD-1218 / інструкція користувача / упаковка; джерело живлення PI-2440: вхідна напруга змінного струму 150-265 V, вхідна напруга джерела Uo = 24 VDC +/- 5%, максимальний довготривалий струм Ін = 1.5 А, пікова напруга перешкоди Vp-p (при Ін = 1.5 А) понад 50mV; джерело живлення PD-1218: вхідна напруга змінного струму 15-18 V, вхідна напруга джерела Uo = 24 VDC +/- 5%, максимальний довготривалий струм Ін = 1.5 А; розмір: 85 / 60 / 33 мм; вага: 129 г
Комплексний блок живлення; в комплекті: джерело живлення PI-2440 / джерело живлення PD-1218 / інструкція користувача / упаковка; джерело живлення PI-2440: вхідна напруга змінного струму 150-265 V, вхідна напруга джерела Uo = 24 VDC +/- 5%, максимальний довготривалий струм Ін = 1.5 А, пікова напруга перешкоди Vp-p (при Ін = 1.5 А) понад 50mV; джерело живлення PD-1218: вхідна напруга змінного струму 15-18 V, вхідна напруга джерела Uo = 24 VDC +/- 5%, максимальний довготривалий струм Ін = 1.5 А; розмір: 85 / 60 / 33 мм; вага: 129 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 129 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дополнительно | джерело живлення PI-2440, джерело живлення PD-1218, інструкція користувача, упаковка |
| Діапазон вхідної напруги | 150-265 V, 15-18 |
| Живлення материнської плати | — |
| Комплектация | джерело живлення PI-2440, джерело живлення PD-1218, інструкція користувача, упаковка |
| Кількість SATA роз'ємів | — |
| Кількість конекторів IDE (Molex) | — |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | Немає |
| Максимальный уровень шума | — |
| Максимальні навантаження | 1.5 |
| Особливі властивості | — |
| Мощность | 36 |
| Підтримка 80 PLUS | — |
| Роз'єм живлення процесора | — |
| Розміри | 85 / 60 / 33 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 85 х 60 х 33 |
| Розміри, вага | 85 х 60 х 33 мм, 129 |
| Розміри, мм | 85 / 60 / 33 |
| Система охлаждения | — |
| Технології захисту | — |
| Тип | — |
| Тип устройства | Комплект |
| Форм-фактор БЖ | — |
Информация для заказа
- Цена: 720 ₴


