Акумуляторна батарея гелева (GEL) Super Charge з підвищеною потужністю; ємність 9 А·год, вихідна напруга 12 В; максимальний струм заряду 2.7 А, максимальний струм розряду 150 А (5 сек.); розміри 151 / 94 / 65 мм; вага 2.5 кг
Акумуляторна батарея підвищеної потужності Trinix TGL12V9Ah/20Hr GEL Super Charge ємністю 9 А·год, з вихідною напругою 12 В, тип – гелева (GEL).
Застосування
Гелева акумуляторна батарея призначена для забезпечення безперебійного живлення в системах охорони та пожежної сигналізації, СКУД, систем відеонагляду, для підключення до ДБЖ 220В у якості зовнішнього акумулятора.
Переваги гелевих акумуляторних батарей серії Super Charge
АКБ 12В з технологією виробництва GEL мають багато переваг:
- великий термін експлуатації (до 15 років) – використовуються міцні 3D пластини, сепаратори з ПВХ і суміш SiO2 і H2SO4 у вигляді гелю;
- велике число циклів розряду;
- робота в умовах глибокого розряду батареї;
- незначна втрата ємності в неробочому стані;
- добре працює за низьких температур, підходить для телекомунікаційних систем зовнішнього застосування, систем альтернативної енергетики та інших об'єктів, що працюють у суворих умовах.
Ключові властивості Trinix TGL12V9Ah/20Hr GEL Super Charge
- Тип акумуляторної батареї: GEL – гелева.
- Вихідна напруга: 12 В.
- Ємність: 9 А·год.
- Максимальний струм заряду: 2.7 А, максимальний струм розряду: 150 А (5 сек.).
- Розміри: 151 / 94 / 65 мм.
- Вага: 2.5 кг.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | GEL |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 9 Ah |
| Бренд | Trinix |
| Вес | 2.5 кг |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Внутрішній опір | 21 мОм (заряджений при 25 °С) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Максимальний струм заряду | 2.7 А |
| Максимальний струм розряду | 150 А (5 сек.) |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 151 / 94 / 65 мм |
| Розміри, мм | 151 / 94 / 65 |
| Струм саморозряду | 3% в місяць (при 25 °С) |
| Тип клем | T12 |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
Информация для заказа
- Цена: 907 ₴




