Акумуляторна батарея гелева (GEL); ємність 4 Аг, вихідна напруга 6 В; розміри 70 / 47 / 101 мм; вага 0.7 кг
Акумуляторна батарея Trinix TGL6V4Ah/20Hr GEL ємністю 4 Аг, з вихідною напругою 6 В, тип – гелева (GEL).
Застосування
Гелева акумуляторна батарея призначена для забезпечення безперебійного живлення в системах сигналізації та пожежогасіння, аварійного освітлення, для підключення до ДБЖ 220В у якості зовнішнього акумулятора, а також у таких пристроях:
- мотоциклетна техніка;
- дитячі електромобілі;
- складська техніка;
- автомобілі (як додатковий акумулятор);
- човнові електромотори;
- інвалідні коляски.
Переваги гелевих акумуляторних батарей
АКБ 6В з технологією виробництва GEL мають багато переваг:
- великий термін експлуатації (до 10 років);
- велике число циклів розряду;
- робота в умовах глибокого розряду батареї;
- незначна втрата ємності в неробочому стані;
- добре працює за низьких температур.
Ключові властивості Trinix TGL6V4Ah/20Hr GEL
- Тип акумуляторної батареї: GEL – гелева.
- Вихідна напруга: 6 В.
- Ємність: 4 Аг.
- Розміри: 70 / 47 / 101 мм.
- Вага: 0.7 кг.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | GEL |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4 Ah |
| Ємність, А*год | 4 |
| Вес | 0.7 кг |
| Вид | Акумулятор |
| Выходное напряжение | 6 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Великий термін експлуатації (до 10 років)<br>Мінімальна втрата ємності в неробочому стані |
| Применение | Джерела безперебійного живлення |
| Країна-виробник | Китай |
| Можливості підключення АКБ | Паралельне, Послідовне |
| Напруга, В | 6 |
| Необхідність обслуговування | Необслуговувані |
| Особенности | Працює при низьких температурах<br>Підтримує глибокий розряд |
| Розміри | 70х47х101 мм |
| Розміри, мм | 70 / 47 / 101 |
| Тип АКБ | Гелевий |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
Информация для заказа
- Цена: 278 ₴





