
IP-відеокамера з WiFi 4Mp TVT TD-C14 f=2.1mm з мікрофоном (77-00397)
3 998 ₴
- В наличии
- Код: 77-00397
IP-відеокамера з WiFi TVT TD-C14 для внутрішнього встановлення з роздільною здатністю 4 Мп і фокусною відстанню 2.1 мм, з ІЧ-підсвічуванням до 10 м. Вбудований PIR-датчик руху з дальністю дії до 5 м. Підтримує інтелектуальну відеоаналітику – детекцію людини. Можливе живлення через PoE. Форм-фактор корпусу кубічний, матеріал пластик.
Застосування
Відеокамера TD-C14 виконана у кубічному пластиковому корпусі, що дозволяє використання моделі для охорони об’єктів виключно всередині приміщень. Стильний сучасний дизайн та компактні розміри дозволяють камері вписатись у будь-який інтер’єр.
Ключові властивості та можливості
- Роздільна здатність камери – 4 Мп. Швидкість запису відео у максимальній роздільній здатності 2560*1440 пікселів складає 25 кадрів на секунду.
- Камера оснащена фіксованим об’єктивом 2.1 мм, кут огляду 137°.
- Камера підтримує WiFi зв'язок 2.4G, стандарт бездротового зв'язку IEEE802.11b/g/n, радіус дії 50 м.
- Сучасні стандарти компресії відео H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 скорочують обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 10 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Вбудований PIR-датчик руху, дальність дії до 5 м, кут огляду 100°.
- Підтримує інтелектуальну відеоаналітику – детекцію людини.
- Підтримка віддаленого моніторингу зі смартфонів та планшетів з iOS та Android.
- Мережевий інтерфейс RJ45 100M. Завдяки підтримці протоколу ONVIF камера сумісна з мережевими відеореєстраторами інших виробників.
- Підтримка технології P2P – камера виходить в інтернет автоматично і не вимагає складних налаштувань від користувача.
- Напруга живлення 12 В. Підтримка технології PoE дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
- Камера оснащена вбудованим мікрофоном і динаміком.
- Інтерфейси тривоги: 1/1 вхід/вихід.
- Функції покращення якості відео, що підтримуються відеокамерою: 3D DNR (цифрове придушення шуму), WDR (дозволяє отримувати якісні знімки за будь-якої освітленості), HLC (компенсація яскравого засвітлення), BLC (компенсація заднього світла), defog (антитуман, усунення димки).
- Вбудований слот для MicroSD-карт до 128 ГБ – карту пам’яті слід придбати окремо.
Кронштейни та монтажні коробки слід підбирати згідно технічного паспорта.
Відповідність нормам NDAA
Даний пристрій TVT Digital відповідає нормам NDAA, що гарантує безпеку та дотримання стандартів розділу 889 Закону США про дозвіл на національну оборону. Усі компоненти походять від надійних постачальників, затверджених урядом США, а сам продукт пройшов незалежні тести на кібербезпеку. Надійність і відповідність технічним вимогам підтверджено.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 64Kbps – 6Mbps |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення людини |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | 10/100BASE-TX Ethernet, RJ-45, Wi-Fi, Micro SD |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Інфрачервона підсвітка | до 10 |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi |
| Вес | 140 |
| Вага в упаковці | 140 г |
| Вид | Кубічні |
| Виробник і тип матриці | 1/3" CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Динамік | Да |
| Додаткові характеристики | NDAA |
| Диапазон рабочих температур | -20 ~ +50 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Кубічна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість користувачів онлайн | 32 |
| Кількість потоків | 2 |
| Максимальный объем карты памяти | 128 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Нічна зйомка | Да |
| Особенности | Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Провідні інтерфейси | RJ45 |
| Протоколи | 802.1x, DDNS, DHCP, FTP, HTTP, HTTP POST, HTTP(s), IPv4, IPv6, NTP, P2P, PPPoE, QoS, RTMP, RTSP, SMTP, UDP, UPnP |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка браузерів | Internet Explorer |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Робоча напруга | 12 |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Разрешение видео | 2560x1440 |
| Роздільна здатність камери | 4 |
| Размер матрицы | 1/3" |
| Розміри | 130 х 71.7 х 71.7 мм |
| Розміри, мм | 130 / 71.7 / 71.7 |
| Світлочутливість | 0.0035 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Спрацювання за подією | За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| ТЕГИ | ip wifi камера з віддаленим доступом, Wi-Fi камери, з картою пам'яті, з мікрофоном |
| Тип | Бездротові |
| Тип установки | — |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тревожные входы/выходы | 1/1 |
| Фокусное расстояние | 2.1 |
| Формат видео | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
- Цена: 3 998 ₴









