PoE-сплітер; стандарт PoE IEEE802.3bt; потужність PoE 90 Вт; швидкість передачі 10/100/1000 Мбіт/с; вихідна напруга 12 В; вихідний струм 7 А; LED-підсвічування; робоча температура від -40°C до +75°C; клас захисту: IP30; розміри 128 / 90 / 34 мм; вага 0.5 кг
PoE-сплітер NVC-PD90 зі стандартом живлення PoE IEEE802.3bt. Номінальна вихідна напруга/струм 12 В/7 А. Вихідна потужність PoE становить 90 Вт.
Застосування
РoE сплітер забезпечує живленням пристрої, що не підтримують PoE, шляхом розділення живлення і даних і подачі живлення на окремий вхід. Вихідна потужність даної моделі відповідає вимогам енергоспоживання більш ніж 90% камер на ринку.
Ключові властивості
- Стандарт живлення PoE IEEE802.3bt.
- Потужність PoE 90 Вт.
- Швидкість передачі даних 10/100/1000 Мбіт/с.
- Номінальна вихідна напруга 12 В, номінальний вихідний струм 7 А.
- Компактний корпус з розмірами 128 / 90 / 34 мм, вага 0.5 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NVC |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 0.5 |
| Вид | PoE розширювачі |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Додаткові характеристики | Швидкість передачі даних 10/100/1000 Мбіт/с |
| Питание | PoE |
| Живлення пристрою | PoE |
| Керування | — |
| Класс защиты | IP30 |
| Цвет | Черный |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Количество портов | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Особенности | Розділення живлення і даних; живлення пристроїв без підтримки PoE |
| Мощность | 90 Вт |
| Провідні інтерфейси | RJ45 |
| Рабочая температура | -40°C ~ +75°C |
| Розміри | 128 / 90 / 34 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 128 х 90 х 34 |
| Розміри, мм | 128 / 90 / 34 |
| Стандарт PoE | IEEE802.3bt |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | PoE-сплітер |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 1 877 ₴











