
Кнопка керування автоматикою Омега КА01-Б (№3) РР ГАЗ (12-00077)
432 ₴
- В наличии
- Код: 12-00077
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кнопка керування автоматикою КА01-Б (№3) РР ГАЗ; змінний струм 220В, 50 Гц; струм споживання: в черговому режимі – 0.2 А, в робочому – 5А/7А; клас захисту: IP30; робоча температура -30°C~+55°C; матеріал пластик; розміри 86 / 89.5 / 53 мм; вага 160 г
Кнопка керування автоматикою Омега КА01-Б (№3) РР ГАЗ – це прилад системи пожежної безпеки для управління автоматикою в ручному режимі. Призначена для функціонування в лініях змінного або постійного струму з активно-індуктивним навантаженням.
Застосування
Кнопки керування автоматикою призначені для керування електричними або електронними пристроями на об'єктах будь-якого призначення (системи охоронної, пожежної сигналізації тощо). Використовується в різних автоматизованих системах, таких як системи керування газовими установками, де потрібен ручний запуск або зупинка процесів.
Ключові властивості
- Кнопка керування автоматикою для керування електричними або електронними пристроями на об'єктах будь-якого призначення.
- Кнопки для управління автоматикою можуть отримувати живлення від основного джерела зі змінною напругою 220В, частотою 50 Гц або резервного від акумулятора 12 В, ємністю 7 А / г. Струм, споживаний кнопкою в черговому режимі – 0.2 А, в робочому – від 5 до 7 А.
- Призначена для установки в приміщенні.
- Кнопка виготовлена в пластиковому корпусі з кришкою, основою та днищем. Для запобігання несанкціонованого доступу кришка кнопки може бути оснащена знімним захисним склом.
- Ступінь захисту відповідає IP30.
- Робоча температура при -30°C~+55°C, що дозволяє використовувати її в будь-якому кліматі.
- Розміри: 86 / 89.5 / 53 мм.
- Вага: 160 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Омега |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 160 |
| Вид | Кнопки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | знімне захисне скло |
| Диапазон рабочих температур | -30°C~+55 |
| Питание | Мережа, Від акумулятора |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Керування | Локальний доступ |
| Класс защиты | IP30 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение питания | 220 В, 12 |
| Робоча напруга | 220 В, 12 |
| Рабочая температура | -30 ° C ~ 55 ° C |
| Розміри | 86 х 89.5 х 53 |
| Розміри, мм | 86 / 89,5 / 53 |
| Струм у режимі бездіяльності/тривоги | 0.2 А, 5-7 |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Кнопка керування |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 432 ₴

