
Відеодомофон 7” Akuvox C313N Silver SIP Linux (87-00061)
6 424 ₴
- В наличии
- Код: 87-00061
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
IP-відеодомофон SIP; 7-дюймовий сенсорний дисплей з роздільною здатністю 800*480; протоколи SIP v1 (RFC2543), SIP v2 (RFC3261); ОС Linux; порт Ethernet: 1xRJ45 10/100M; відеокодек H.264; пам’ять RAM/ROM: 64MB/128MB; живлення DC 12 В/PoE; настінне або настільне встановлення; робоча температура -10°C~+45°C; матеріал корпусу пластик; розміри 200.2 / 132.2 / 27.2 мм

Відеодомофон SIP Akuvox C313N з 7-дюймовим сенсорним екраном, працює на операційній системі Linux. Підключення до мережі через Ethernet. Підтримка протоколу SIP 2.0. Живлення 12 В / PoE.
Застосування
Відеодомофон призначений для забезпечення безпечного та контрольованого доступу до житлових чи комерційних об’єктів, встановлюється всередині приміщення. Дає змогу бачити відвідувачів, розмовляти з ними та відчиняти двері.
Ключові властивості
- 7-дюймовий сенсорний TFT-дисплей з роздільною здатністю 800x480, з енергозберігаючим режимом.
- Підключення до мережі через Ethernet (1x RJ45 10/100M).
- Підтримка протоколу SIP v2.0 дозволяє інтегрувати пристрій у більшість IP-домофонних систем.
- Вбудований мікрофон і динамік з шумозаглушенням для чіткого двостороннього зв'язку.
- Підтримка DTMF-команд для віддаленого керування пристроями під час розмови.
- Пам'ять: 64 МБ оперативної (RAM) та 128 МБ вбудованої (ROM).
- Сумісність з широким спектром мережевих протоколів: IPv4, HTTP, HTTPS, FTP, SNMP, DNS, NTP, RTSP, RTP, TCP, UDP, ICMP, DHCP, ARP.
- Живлення від PoE або блока на 12 В — зручно для різних варіантів монтажу.
- Корпус з пластику зі стильним дизайном, настінне або настільне встановлення.

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Akuvox |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Видеодомофон |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерком | Да |
| Интерфейс | LAN |
| Беспроводной стандарт | — |
| Встроенная память | 128 МБ |
| Відімкнення замка | Реле |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дисплей | Кольоровий |
| Додаткові характеристики | Вбудований мікрофон і динамік, шумозаглушення, DTMF-команди |
| Діагональ екрана | 7 |
| Диагональ экрана | 7" |
| Питание | DC 12 В / PoE |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Запис | Без запису |
| Керування | Сенсорний екран |
| Цвет | Серебряный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість викличних панелей | — |
| Кількість під'єднуваних камер | — |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | TFT |
| Мережа | Ethernet |
| Мoдель | C313 |
| Монтаж | Накладний, Настільний |
| Монтаж панелі | Накладний |
| Напряжение сети | 12 В / PoE |
| Операционная система | Linux |
| Особенности | Інтерком, Керування замком |
| Назначение | Для квартири, Для офісу, Для приватного будинку |
| Провідні інтерфейси | LAN, RJ45 |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Поддержка SIP | SIP v1 (RFC2543), SIP v2 (RFC3261) |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | Немає |
| Підтримка мобільного застосунку | SmartPlus |
| Регулировка | Рівень гучності, Яскравість |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +45 |
| Роздільна здатність відеосигналу | Немає |
| Разрешение экрана | 800x480 |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 200.2 х 132.2 х 27.2 |
| Розміри, мм | 200.2 / 132.2 / 27.2 |
| Розташування монітора | Настільний, Підвісний |
| Серия | N |
| Стандарти кодування | H.264 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | IP відеодомофон |
| Тип установки | — |
| Тип відеосигналу | IP |
| Тип керування | Сенсорний екран |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тривожний вхід | Немає |
Информация для заказа
- Цена: 6 424 ₴





