
Відеопанель 2Mp Light Vision RIO FHD(KEY) Silver зі зчитувачем Mifare та клавіатурою (82-00243)
3 465 ₴
- В наличии
- Код: 82-00243
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Відеопанель на 1 абонента з вбудованим зчитувачем Mifare на 200 карт та брелоків, вбудована клавіатура; роздільна здатність камери 2 Мп, кут огляду 148°; стандарт відеосигналу CVBS/AHD; ІЧ-підсвічування; вбудоване реле для відімкнення електрозамка NO/NC; накладний монтаж; робоча температура -40°C~+50°C; корпус з алюмінієвого сплаву та акрилу, клас захисту IP65; підсвічування кнопки виклику; функція кнопки виходу; налаштування гучності; розміри 138 / 68.5 / 37.5 мм
Панель виклику Light Vision RIO FHD(KEY) Silver на 1 абонента з вбудованим зчитувачем Mifare на 200 карт/брелоків та клавіатурою, з роздільною здатністю камери 2 Мп, підтримкою стандартів відеосигналу CVBS/AHD.
Ключові властивості та можливості
- Кольорова відеопанель з роздільною здатністю 2 Мп (1080p), фокусною відстанню 3.2 мм і широким кутом огляду 148°.
- Підтримка стандартів відеосигналу AHD/CVBS, з можливістю перемикання режимів роботи 1080p/720p/CVBS.
- Інфрачервоне підсвічування дозволить розрізнити об’єкти при слабкому освітленні.
- Вбудований зчитувач на 200 карт та ключів стандарту Mifare та клавіатура з можливістю відімкнення за допомогою коду.
- Реле NO/NC для відімкнення підключеного електрозамка.
- Можливість підключення кнопки виходу та налаштування часу відчинення дверей.
- Підсвічування кнопки виклику.
- Налаштування гучності.
- Накладний монтаж.
- Міцний металевий корпус з класом захисту IP65.
Особливості встановлення
Рекомендована висота встановлення панелі виклику – 1.5-1.6 м. Уникайте потрапляння на панель прямого сонячного світла, проливного дощу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Количество абонентов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| ІЧ-підсвітка | — |
| Беспроводной стандарт | — |
| Відімкнення замка | Реле NO/NC |
| Гарантія | 12 місяців |
| Двосторонній аудіозв'язок | Да |
| Додаткові характеристики | Зчитувач Mifare, Клавіатура, Реле NO/NC, Підсвічування кнопки, Кнопка виходу |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зчитувач | Mifare |
| Керування | Локальний доступ |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Сірий, Сріблястий |
| Корпус | Акрил, Алюмінієвий сплав, Пластик |
| Кути огляду | 148° |
| Материал корпуса | Акрил, Алюмінієвий сплав |
| Монтаж | Накладний |
| Особенности | MP3 мелодії, фоторамка, автовідповідач, режим «не турбувати», Налаштування гучності, Функція кнопки виходу |
| Особливості моделі | Налаштування гучності, Функція кнопки виходу |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Реле керування замком | NO/NC |
| Рабочая температура | -40°C~+50°C |
| Разрешение | 2 |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп |
| Розміри | 175 х 115 х 20 мм |
| Розміри, мм | 138 / 68.5 / 37.5 |
| Ступінь захисту корпусу | IP65 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Кольорові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип відеосигналу | AHD, CVBS |
| Тип устройства | Відеопанель |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип подсветки | ІЧ |
Информация для заказа
- Цена: 3 465 ₴










