
Зчитувач EM-Marine Trinix TRR-1001EW водонепроникний (68-00020)
950 ₴
- В наличии
- Код: 68-00020
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вуличний водонепроникний зчитувач карток та брелоків стандарту EM-Marine (125kHz); дальність зчитування 2-5 см, швидкість зчитування 0.1 с; інтерфейс Wiegand 26/34; світлова та звукова індикація; живлення 9-12 В; споживання струму 30 мА; корпус метал + пластик; ступінь захисту IP68; робоча температура -45°C~+60°C; розміри 100 / 50 / 20 мм
Зчитувач карток та брелоків стандарту EM-Marine Trinix TRR-1001EW. Вуличний водонепроникний зчитувач, ступінь захисту IP68.
Застосування
Зчитувач карток та брелоків призначений для контролю доступу на об’єкт, що охороняється. Зчитує дані карти/брелока та передає інформацію на контролер, до якого підключається через інтерфейс Wiegand. Корпус пристрою є водонепроникним, що дозволяє використовувати зчитувач як усередині, так і зовні приміщення.
Ключові властивості
- Зчитує картки доступу/брелоки стандарту EM-Marine 125 кГц.
- Дальність зчитування 2-5 см зі швидкістю зчитування 0.1 с.
- Інтерфейс Wiegand 26/34 для підключення до контролера.
- Світлова та звукова індикація роботи.
- Живлення 9-12 В, низьке енергоспоживання до 30 мА.
- Водонепроникний корпус з металу та пластику з класом захисту IP68 – підходить для зовнішнього встановлення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси зв'язку | Wiegand |
| Вид | Накладний |
| Вихідний протокол | Wiegand |
| Установка | Вулиця, Приміщення |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність зчитування | 2-5 см |
| Додаткові характеристики | Водонепроникний (IP68), Світлова індикація, Звукова індикація, Дальність зчитування 2-5 см, Робоча частота 125 кГц, Живлення DC 9-12 В, Споживання 30 мА, Матеріал корпусу Метал, Пластик |
| Питание | DC 9-12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Класс защиты | IP68 |
| Цвет | Срібний, Чорний |
| Материал корпуса | Метал, Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Назначение | Для СККД |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -45 °C ~ +60 |
| Рабочая частота | 125 кГц |
| Розміри | 100 / 50 / 20 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 100 х 50 х 20 |
| Розміри, мм | 100 / 50 / 20 |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Тип брелків | EM-Marine |
| Тип изделия | Зчитувач-адаптер |
| Тип карт | Proxi-карти |
| Тип устройства | Зчитувач |
Информация для заказа
- Цена: 950 ₴






