
Зчитувач Mifare Trinix TRR-1001MW водонепроникний (68-00022)
1 188 ₴
- В наличии
- Код: 68-00022
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вуличний водонепроникний зчитувач карток та брелоків стандарту Mifare (13.56MHz); дальність зчитування 2-5 см, швидкість зчитування 0.1 с; інтерфейс Wiegand 26/34; світлова та звукова індикація; живлення 12 В; споживання струму 30 мА; корпус метал + пластик; ступінь захисту IP68; робоча температура -45°C~+60°C; розміри 100 / 50 / 20 мм
Зчитувач карток та брелоків стандарту Mifare Trinix TRR-1001MW. Вуличний водонепроникний зчитувач, ступінь захисту IP68.
Застосування
Зчитувач карток та брелоків призначений для контролю доступу на об’єкт, що охороняється. Зчитує дані карти/брелока та передає інформацію на контролер, до якого підключається через інтерфейс Wiegand. Корпус пристрою є водонепроникним, що дозволяє використовувати зчитувач як усередині, так і зовні приміщення.
Ключові властивості
- Зчитує картки доступу/брелоки стандарту Mifare 13.56 МГц.
- Дальність зчитування 2-5 см, швидкість зчитування 0.1 с.
- Інтерфейс Wiegand 26/34 для підключення до контролера.
- Світлова та звукова індикація роботи.
- Живлення 9-12 В, низьке енергоспоживання до 30 мА.
- Водонепроникний корпус з металу та пластику з класом захисту IP68 – підходить для зовнішнього встановлення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси зв'язку | Wiegand |
| Вид | Накладний |
| Вихідний протокол | Wiegand |
| Установка | Вулиця |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність зчитування | 2-5 см |
| Додаткові характеристики | Водонепроникний корпус (IP68), Метал, Пластик, Світлодіодна індикація, Звукова індикація, Дальність зчитування 2-5 см, Швидкість зчитування 0.1 с, Живлення 9-12 В, Споживання 30 мА |
| Питание | DC 9-12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Класс защиты | IP68 |
| Цвет | Срібний, Чорний |
| Материал корпуса | Метал, Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Назначение | Для СККД |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -45 °C ~ +60 |
| Рабочая частота | 13.56 МГц |
| Розміри | 100 / 50 / 20 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 100 х 50 х 20 |
| Розміри, мм | 100 / 50 / 20 |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Тип брелків | Mifare |
| Тип изделия | Зчитувач-адаптер |
| Тип карт | Смарт-карти |
| Тип устройства | Зчитувач |
Информация для заказа
- Цена: 1 188 ₴






