
PoE-комутатор 10-портовий гігабітний ONV-POE33108P (73-00057)
4 691 ₴
- В наличии
- Код: 73-00057
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
10-портовий некерований гігабітний PoE-комутатор з 8 портами PoE 10/100/1000Base-T та 2 Uplink 10/100/1000Base-T портами; пропускна здатність 20 Гбіт/с; стандарт живлення РоE IEEE802.3at/af, PoE Pin: 1,2+/3,6-; загальна потужність навантаження 110 Вт (до 30 Вт на порт); живлення DC 52 В; робоча температура від -20°C до +55°C; розміри 190.5 / 105 / 29 мм; вага 0.6 кг
Комутатор PоE некерований гігабітний ONV-POE33108P оснащений 8 портами PoE 10/100/1000Base-T, а також 2 портами Uplink 10/100/1000Base-T. Стандарт живлення PoE IEEE802.3af/at. Загальна потужність 110 Вт, 30 Вт на 1 канал. Відстань PoE: до 100 м.
Застосування
Комутатор PоE ONV-POE33108P підійде для невеликого чи середнього офісу, готелів, магазинів, лікарень тощо. PoE-комутатор застосовується у відеоспостереженні для передачі одним кабелем вита пара відеосигналу та живлення. Пристрій успішно живить 8 мережевих камер, що підтримують формат електроживлення через PoE.
Ключові властивості
- PoE-комутатор має 10 портів, з них 8 портів PoE 1000Мб та 2 порти Uplink 1000Мб.
- Стандарт живлення PoE IEEE802.3af/at, розпіновка контактів: 1,2+ / 3,6-.
- Загальна потужність комутатора становить 110 Вт, на один канал подається 30 Вт. Вихідна напруга PoE-порту DC 52 В.
- Дальність передачі досягає 100 м.
- Таблиця MAC-адрес 8K.
- Живлення DC 52 В.
- Некерований комутатор, plug-and-play («підключи і працюй»), не потребує конфігурації, простий у використанні.
- Світлодіодна індикація відображення стану роботи.
- Пристрій підходить для настільного чи настінного встановлення, а також може бути розміщений у стійку 19".
- Комутатор має блискавкозахист 4KV та ступінь захисту корпусу IP30.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ONV |
| Страна производитель | Китай |
| Тип коммутатора | Неуправляемый |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 2 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Poe порт вихід | 8 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Вес | 0.6 кг |
| Габарити і вага | 190.5 х 105 х 29 мм; 0.6 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі | 100 м |
| Дополнительно | Підтримка PoE |
| Дополнительные возможности | PoE IEEE802.3af/at; розпіновка контактів 1,2+ / 3,6-; дальність передачі до 100 м; настільне, настінне та стійкове встановлення; ступінь захисту IP30 |
| Питание | AC 100-240 В (50/60 Гц) |
| Живлення пристрою | DC 52 В |
| Общее количество портов | 10 |
| Класс защиты | IP30 |
| Код виробника | ONV-POE33108P |
| Цвет | Черный |
| Количество портов | 10 |
| Кількість і тип портів Ethernet | 8 x RJ45 PoE (10/100/1000M) + 2 x RJ45 Uplink (10/100/1000M) |
| Максимальне енергоспоживання | 110 Вт |
| Материал корпуса | Металл |
| Мощность | 110 Вт |
| Пропускная способность | 20 Гбіт/с |
| Пропускна здатність, Гбіт/с | 20 |
| Підтримка протоколів | VLAN |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 190.5 / 105 / 29 мм |
| Розміри, мм | 190.5 / 105 / 29 |
| Розпіновка контактів PoE | 1,2 (+) / 3,6 (-) |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af/at |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x |
| Тип | Некерований |
| Тип портов | 8 x 10/100/1000Base-T, 2 x 10/100/1000Base-T |
| Тип устройства | PoE-комутатор |
| Форм-фактор | Настільний, Настінний |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт |
Информация для заказа
- Цена: 4 691 ₴








