
Стельовий гучномовець CMX CSK-630KEN White (EN54-24) 30-15-5-7.5-3.8 Вт, 100 В, 8 Ом (19-00059)
2 439 ₴
- В наличии
- Код: 19-00059
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вогнетривкий стельовий динамік, відповідає стандартам EN54-24, з трансформатором; вхідна напруга 100 В, вихідна потужність 30-15-7.5-3.8 Вт і 8 Ом; трансформатор 100 В і 8 Ом; 6.5-дюймовий низькочастотний динамік і 1-дюймовий майларовий твітер, двостороння акустична система; корпус ABS, металева решітка з протипожежним куполом білого кольору; вогнетривка клема фенікс, термозапобіжник, протипожежний купол і вогнетривкий кабель; розміри Ø 230 / 150 мм, вага 2.2 кг
Вогнетривкий стельовий динамік CMX CSK-630KEN (EN54-24), відповідає стандартам EN54-24. Вхідна напруга 100 В, вихідна потужність 30-15-7.5-3.8 Вт і 8 Ом. Трансформатор 100 В і 8 Ом. 6.5-дюймовий низькочастотний динамік і 1-дюймовий майларовий твітер, двостороння акустична система. Корпус ABS, металева решітка з протипожежним куполом білого кольору. Вогнетривка клема фенікс, термозапобіжник, протипожежний купол і вогнетривкий кабель. Швидке та надійне встановлення на стелі.
Застосування
Вогнетривкі гучномовці підходять для систем пожежної сигналізації та голосового оповіщення й евакуації, для озвучування приміщень з підвищеною пожежною небезпекою.
Ключові властивості
- Вихідна потужність 30-15-7.5-3.8 Вт і 8 Ом
- Частотна характеристика 100-20000 Гц
- SPL (@1 Вт/м) 88 ± 3 дБ
- 6.5-дюймовий низькочастотний динамік і 1-дюймовий майларовий твітер, двостороння акустична система
- Матеріал: корпус ABS, металева решітка з протипожежним куполом білого кольору
- Розміри Ø 230 / 150 мм
- Вага 2.2 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводные возможности | — |
| Вес | 2.2 |
| Вид | — |
| Вид монтажа | Стельові |
| Выходная мощность | 3.8-7.5-15-30 Вт |
| Установка | Внутрішнє |
| Входное напряжение | 100 В |
| Габарити | 230 х 230 х 150 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дополнительная информация | Відповідає EN54-24; вогнетривкий, термозапобіжник, клема фенікс |
| Діапазон робочих частот | 100-20000 Гц |
| Питание | Від мережі |
| Цвет | white |
| Комплектация | вогнетривка клема фенікс, термозапобіжник, протипожежний купол, вогнетривкий кабель |
| Кількість акустичних каналів | 1.0 |
| Количество полос | 2 |
| Материал | ABS Пластик, Метал |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Монтаж | Стельовий |
| Номінальний імпеданс | 8 |
| Оснащение | Захист від перегріву |
| Особенности | — |
| Мощность | 30,15,7.5,3.8 |
| Назначение | Для дому та офісу |
| Під'єднання | Дротове |
| Розміри | Ø230 / 150 мм |
| Розміри, мм | Ø230 / 150 |
| Система кодування звуку | — |
| Співвідношення сигнал/шум | 88 дБ |
| Тип | — |
| Тип гучномовця | Пасивний |
| Тип устройства | Гучномовець |
| Частотный диапазон | 100-20000 |
Информация для заказа
- Цена: 2 439 ₴

