
Вуличний гучномовець CMX HSK-108AT Black 150-75-37.5-18.3 Вт 100/70В, 8 Ом (19-00060)
19 913 ₴
- В наличии
- Код: 19-00060
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вуличний рупорний гучномовець з трансформатором; двосмуговий, 8-дюймовий низькочастотний динамік, 1.5-дюймовий високочастотний динамік, номінальна вихідна потужність 18.3-37.5-75-150 Вт, 8 Ом; лінійний вхід 100 В/70 В; діапазон частот 75-18000 Гц; матеріал армований пластик і метал та металева решітка; клас захисту IP66; розміри 302 / 312 / 260 мм; вага 9.1 кг; U-подібний кронштейн для встановлення у комплекті
Вуличний рупорний гучномовець CMX HSK-108AT з трансформатором 100 В/70 В. Двосмуговий: 8-дюймовий НЧ-динамік і 1.5-дюймовий ВЧ-динамік, вихідна потужність 18.3-37.5-75-150 Вт на 8 Ом. Монтаж за допомогою кронштейна з комплекту.
Застосування
Вуличний гучномовець застосовується всередині і зовні приміщень. Всепогодний гучномовець підходить для відтворення фонової музики, оповіщення і голосової евакуації в спортивних залах, на стадіонах, дитячих майданчиках, в парках і на відкритих майданчиках для живих виступів на відкритому повітрі.
Ключові властивості
- Динамік 10-дюймовий низькочастотний + 1.5-дюймовий високочастотний, двосмуговий, для настінного встановлення.
- Номінальна вихідна потужність 150 Вт/75 Вт/37.5 Вт/18.3 Вт, 8 Ом.
- Лінійний вхід 100 В або 70 В і низькоомний перемикач живлення 8 Ом.
- Діапазон робочих частот 75-18000 Гц.
- Чутливість (@1W/m) 101 дБ, максимально 115 дБ.
- Кут дисперсії: горизонтальний 110°, вертикальний 110°.
- Водонепроникний рівень захисту IP66 для використання на вулиці. Безпечне підключення на відкритому повітрі за допомогою водозахищеної клемної колодки та водонепроникної кришки ущільнювача.
- Корпус з армованого пластику та металу з металевою решіткою чорного кольору.
- U-подібний настінний кронштейн з нержавіючої сталі в комплекті.
- Різноманітні комбінації вуличних гучномовців для підключення до лінії трансляції.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 9.1 |
| Вид | Рупорні |
| Вид монтажа | Настінні |
| Выходная мощность | 18.3-37.5-75-150 Вт |
| Установка | Зовнішнє |
| Входное напряжение | 100 В, 70 В |
| Габарити | 302 х 312 х 260 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дополнительная информация | IP66, пасивний гучномовець, трансформатор 100/70 В, 8 Ом, чутливість 101 дБ (@1W/m), макс. 115 дБ |
| Діапазон робочих частот | 75-18000 Гц |
| Класс защиты | IP66 |
| Цвет | Black |
| Комплектация | U-подібний настінний кронштейн, водозахищена клемна колодка, кришка ущільнювача |
| Кількість акустичних каналів | 2.0 |
| Количество полос | 2 |
| Материал | Металл/пластик |
| Материал корпуса | Метал, Пластик |
| Монтаж | Настенный |
| Номінальний імпеданс | 8 |
| Особенности | Всепогодні, З вологозахистом |
| Мощность | 150 |
| Назначение | Концертно-театральні |
| Під'єднання | Дротове |
| Рабочая температура | -22 °C ~ +55 |
| Розміри | 302 / 312 / 260 мм |
| Розміри, мм | 302 / 312 / 260 |
| Тип гучномовця | Пасивний |
| Тип устройства | Гучномовець |
| Частотный диапазон | 75-18000 |
Информация для заказа
- Цена: 19 913 ₴

