
Настінний гучномовець CMX WSK-640HEN Black (EN54-24) 40-20-10-5 Вт, 100 В, 8 Ом (19-00061)
3 403 ₴
- В наличии
- Код: 19-00061
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вогнетривкий настінний гучномовець, відповідає стандартам EN54-24, з трансформатором; 6.5-дюймовий низькочастотний + 1.5-дюймовий високочастотний двосмуговий динамік; вихідна потужність 5-10-20-40 Вт, 8 Ом; лінійний вхід 100 / 70 В; чутливість 90±3 дБ; корпус з вогнестійкого ABS-пластику, металева решітка чорного кольору; вогнетривка клема фенікс, термозапобіжник, вогнетривкий кабель; кронштейн для встановлення у комплекті; клас захисту IP55; розміри 310 / 213 / 195 мм, вага 3.7 кг
Вогнетривкий настінний гучномовець CMX WSK-640HEN Black (EN54-24) двосмуговий із трансформатором. 6.5-дюймовий НЧ-динамік і 1.5-дюймовий ВЧ-динамік, перемикач потужності 5-10-20-40 Вт на 8 Ом. Лінійний вхід 100 або 70 В. Вогнетривка клема фенікс, термозапобіжник і вогнетривкий кабель. Швидкий монтаж за допомогою кронштейна з комплекту.
Застосування
Вогнетривкі гучномовці підходять для систем пожежної сигналізації та голосового оповіщення й евакуації, для озвучування приміщень з підвищеною пожежною небезпекою, настінні гучномовці також підходять для озвучування місць громадського користування, для музичного супроводу в торгових центрах, аеропортах, готелях, навчальних закладах, ресторанах.
Ключові властивості
- Динамік 6.5-дюймовий низькочастотний + 1.5-дюймовий високочастотний, двосмуговий, для настінного встановлення.
- Номінальна вихідна потужність 40 Вт/20 Вт/10 Вт/5 Вт @8 Ом.
- Лінійний вхід 100 В або 70 В і низькоомний перемикач живлення 8 Ом.
- Діапазон робочих частот 100-20000 Гц.
- Чутливість (@1W/m) 90 ± 3 дБ.
- Відповідає стандарту EN54-24. Має вогнетривку клему фенікс, термозапобіжник і вогнетривкий кабель.
- Вогнестійкий корпус з АBS-пластику та металева решітка чорного кольору. Клас захисту IP55.
- Швидке встановлення за допомогою нержавіючого монтажного кронштейна, що входить до комплекту.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводные возможности | — |
| Вес | 3.7 |
| Вид | — |
| Вид монтажа | Настінні |
| Выходная мощность | 5-10-20-40 Вт |
| Установка | Внутрішнє |
| Входное напряжение | 100 В, 70 В |
| Габарити | 310 х 213 х 195 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон робочих частот | 100-20000 Гц |
| Класс защиты | IP55 |
| Цвет | Black |
| Комплектация | Нержавіючий монтажний кронштейн, вогнетривка клема фенікс, термозапобіжник, вогнетривкий кабель |
| Кількість акустичних каналів | 2.0 |
| Количество полос | 2 |
| Материал | ABS Пластик |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Монтаж | Настенный |
| Номінальний імпеданс | 8 |
| Оснащение | Захист від перегріву |
| Особенности | С влагозащитой |
| Мощность | 5,10,20,40 |
| Під'єднання | Дротове |
| Розміри | 310 / 213 / 195 мм |
| Розміри, мм | 310 / 213 / 195 |
| Система кодування звуку | — |
| Тип | — |
| Тип гучномовця | Пасивний |
| Тип устройства | Гучномовець |
| Частотный диапазон | 100-20000 |
Информация для заказа
- Цена: 3 403 ₴


