
Арочний металодетектор Trinix TRX-800AMD, 33 зони детекції (71-00085)
106 560 ₴
- В наличии
- Код: 71-00085
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Арочний металодетектор для внутрішнього встановлення з 33 зонами детекції; 2000 рівнів чутливості; сенсорний 10-дюймовий LCD-екран; робоча частота 4-8 кГц; лічильник проходів і тривог; захист паролем зміни параметрів; світлодіодна і звукова індикація; живлення 85-264 В; потужність споживання в режимі очікування 12 Вт; робоча температура -20°C~+45°C; зовнішні розміри 2255 / 830 / 575 мм; розміри проходу 1990 / 701 / 503 мм; розміри пакування панелей 2255 / 540 / 175 мм, розміри пакування контролера 750 / 370 / 240 мм; вага брутто 65 кг
Арочний металодетектор Trinix TRX800AMD з 33 зонами детекції та 2000 рівнями чутливості, 10-дюймовий сенсорний LCD-екран, світлодіодна та звукова індикація, лічильник проходів і тривог, захист паролем зміни параметрів.
Застосування
Арочний металодектор дозволяє виявити металеві предмети, які намагаються приховано пронести у контрольовану зону. Підходить для оперативного контролю безпеки, де потрібне ефективне керування потоками людей, наприклад, в аеропортах, на залізничних вокзалах, метро, митницях, банках, лікарнях, школах, громадських місцях, супермаркетах, клубах, підприємствах та установах.
Ключові властивості
- Арочний металодетектор має 33 зони виявлення.
- Для кожної зони можна налаштувати 2000 рівнів чутливості.
- Автоматичний підрахунок проходів і тривог, можна зробити до 99999 записів тривог.
- 10-дюймовий кольоровий сенсорний LCD-екран для відображення роботи пристроя і налаштувань.
- Частота: 5 діапазонів, адаптивне ввімкнення.
- Синхронна світлова та звукова індикація тривог. Світлодіоди на панелях з обох боків точно вказують місце виявлення металевого предмету.
- Світловий індикатор для попередження про можливість проходу «Дозволено/Стоп»: зелене світло – можна йти, червоне – стоп.
- Захист паролем для зміни налаштувань, лише авторизовані особи можуть змінювати параметри.
- Функція захисту від перешкод.
- Металодетектор нешкідливий для людського організму.
- Проста збірка та обслуговування.
- Габаритні розміри: зовнішні 2255 / 830 / 575 мм, проходу 1990 / 701 / 503 мм, пакування панелей 2255 / 540 / 175 мм, пакування контролера 750 / 370 / 240 мм, вага брутто 65 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Звукова, Світлова |
| Індикація місця виявлення за вертикаллю | Да |
| Аксессуари | — |
| Вага брутто | 65 кг |
| Вага детектора | 65 |
| Вид | — |
| Габарити упаковки | 2255 / 540 / 175 мм, 750 / 370 / 240 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | LCD |
| Довжина детектора | 2255 |
| Диагональ экрана | 10" |
| Диапазон рабочих температур | -20 °C ~ +45 |
| Питание | AC 85-264 |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Зони виявлення | 33 |
| Класс защиты | IP55 |
| Кількість робочих частот | 5 діапазонів |
| Лічильник проходів та подій | Да |
| Налаштування від шумів | Функція захисту від перешкод |
| Настройка чувствительности | 2000 рівнів чутливості |
| Особенности | Індикація зони виявлення |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| РК-дисплей | LCD |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +45 °C |
| Рабочая частота | 4-8 кГц |
| Розміри | 2255 х 830 х 575 |
| Розміри зовнішні | 2255 / 830 / 575 мм |
| Розміри пакування | 2255 / 540 / 175 мм – панелі, 750 / 370 / 240 мм – блок керування |
| Розміри проходу | 1990 / 701 / 503 мм |
| Рівні чутливості | 2000 |
| Тип | Аркові |
| Тип устройства | Металодетектор арочний |
| Ширина прохода | 0.7 м |
Информация для заказа
- Цена: 106 560 ₴










