
Турнікет-трипод Trinix TRX-5000TS (71-00089)
44 839 ₴
- В наличии
- Код: 71-00089
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Напівавтоматичний турнікет-трипод; пропускна здатність: 35 чол/хв; час відчинення: 0.2 с; ширина проходу: 550 мм; тип конструкції: рожковий; тип встановлення: підлогове; тип турнікета: напівзростовий; напрямок: двонаправлений; індикатор: світлодіодний; встановлення: внутрішнє; матеріал: нержавіюча сталь; розміри: 1200 / 280 / 980 мм
Турнікет-трипод Trinix TRX-5000TS з трьома перегороджуючими планками, призначений для контролю проходу. Високоефективне та надійне рішення для контролю доступу з одиночною смугою руху у двох напрямках для швидкого проходу і надійного вхідного контролю.
Застосування
Використовується в системах контролю і керування доступом. Підходить для об'єктів з високим рівнем безпеки та великим потоком людей, де швидкий евакуаційний вихід є критично важливим. Такий турнікет забезпечує ефективний контроль доступу, зберігаючи при цьому безпеку та зручність для користувачів.
Ключові властивості
- Напівавтоматичний турнікет-трипод для забезпечення ефективного контролю доступу.
- Світлодіодні піктограми для зручності використання і високої пропускної здатності.
- Висока пропускна здатність – 35 чол/хв, час відкриття 0.2 секунди та ширина проходу 550 мм забезпечують комфорт у використанні.
- При вимкненні планка автоматично опускається, забезпечуючи безпечний та легкий вхід/вихід.
- Підходить для встановлення всередині приміщення або на зовні, під укриттям. Простий процес встановлення.
- Тип встановлення: підлогове.
- Матеріал: нержавіюча сталь.
- Розміри: 1200 / 280 / 980 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Тип привода | Электромеханический |
| Ширина прохода | 550 мм |
| Дополнительные | |
| Индикация | Световая |
| Общие | |
| Вес | 40 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипаніка | З антипанікою |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Источник питания | DC 24 В |
| Додаткові характеристики | Швидкість проходу ≥35 осіб/хв, Час відкриття 0.2 с, Робоча рушійна сила стрижня 80 кг, Точність позиціонування 1/472 м, Вологість 5-90%, Сталь AISI 304, Привід: електромагніт, інтерфейс підключення до СКУД |
| Питание | AC 100-240 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Цвет | Серый |
| Комплектация | Турнікет-трипод, інструкція, монтажні елементи |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество проходов | Однопрохідний |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Монтаж | Напольный |
| Место установки | Для приміщень |
| Назначение | Для прохідних |
| Пропускна спроможність | 35 осіб/хв |
| Рабочая температура | -40°C ~ +80°C |
| Розміри | 1200 / 280 / 980 мм |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 1200х280х980 |
| Розміри, мм | 1200 / 280 / 980 |
| Разновидность | механічні |
| Тип конструкции | Турнікети-триподи |
| Тип устройства | Турнікет-трипод |
| Тип турнікета | Напівзростовий |
| Функції турнікета | Блокування, Вихід, Вхід |
| Ширина проходу, см | 55 |
Информация для заказа
- Цена: 44 839 ₴





