
Турнікет-трипод Trinix TRX-6000TS (71-00090)
26 036 ₴
- В наличии
- Код: 71-00090
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Напівавтоматичний турнікет-трипод з радіоконтролером та брелоками керування у комплекті; пропускна здатність: 35 чол/хв; ширина проходу: 550 мм; тип конструкції: рожковий; тип встановлення: підлогове; тип турнікета: напівзростовий; живлення: 100-240В; споживання: 24 Вт; час пропуску: 0.2 с; індикатор: світлодіодний; встановлення: внутрішнє; матеріал: нержавіюча сталь; розміри: 520 / 310 / 1010 мм
Турнікет-трипод Trinix TRX-6000TS високоефективне та надійне рішення для контролю доступу. Завдяки функції антипаніка, у разі надзвичайної ситуації турнікет автоматично відкривається, забезпечуючи швидкий вихід. Радіоконтролер та брелоки керування у комплекті.
Застосування
Використовується в системах контролю і керування доступом. Підходить для об'єктів з високим рівнем безпеки та великим потоком людей, де швидкий евакуаційний вихід є критично важливим. Такий турнікет забезпечує ефективний контроль доступу, зберігаючи при цьому безпеку та зручність для користувачів.
Ключові властивості
- Напівавтоматичний турнікет-трипод для забезпечення ефективного контролю доступу.
- Світлодіодні піктограми для зручності використання і високої пропускної здатності.
- Висока пропускна здатність – 35 чол/хв, час відкриття 0.2 секунди та ширина проходу 550 мм забезпечують комфорт у використанні.
- Можливість встановлення зчитувача карт доступу і/або біометричного зчитувача відбитка пальця, лічильника проходів (купуються окремо).
- Підходить для встановлення всередині приміщення або на зовні, під укриттям. Простий процес встановлення.
- Ніжка колони знімна для зручності транспортування та встановлення.
- Тип встановлення: підлогове.
- Споживання: 24 Вт.
- Живлення: 100-240В.
- Матеріал: нержавіюча сталь.
- Розміри: 520 / 310 / 1010 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Тип привода | Электромеханический |
| Ширина прохода | 550 мм |
| Дополнительные | |
| Индикация | Световая |
| Общие | |
| Вес | 28 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипаніка | З антипанікою |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Источник питания | AC 100-240 В |
| Додаткові характеристики | Напівавтоматичний; Світлодіодні піктограми; Час відкриття 0.2 с; Ніжка колони знімна; Можливість встановлення карткового або біометричного зчитувача |
| Питание | AC 100-240 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Цвет | Серый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество проходов | Однопрохідний |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Монтаж | Напольный |
| Место установки | Для приміщень |
| Потужність споживання | 24 Вт |
| Назначение | Для прохідних |
| Пропускна спроможність | 35 чол/хв |
| Розміри | 520 / 310 / 1010 мм |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 520 х 310 х 1010 мм |
| Розміри, мм | 520 / 310 / 1010 |
| Разновидность | механічні |
| Тип конструкции | Турнікети-триподи |
| Тип устройства | Турнікет-трипод |
| Тип турнікета | Напівзростовий |
| Функції турнікета | Блокування, Вихід, Вхід |
Информация для заказа
- Цена: 26 036 ₴



