
Турнікет-трипод Trinix TRX-4000TS (71-00088)
41 850 ₴
- В наличии
- Код: 71-00088
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Напівавтоматичний турнікет-трипод; пропускна здатність: 30-35 чол/хв; ширина проходу: 550 мм; тип конструкції: рожковий; тип встановлення: підлогове; тип турнікета: напівзростовий; час відчинення: 0.2 с; живлення: АС100-240В, 50/60 Гц; споживання: 24 Вт; індикатор: світлодіодний; встановлення: внутрішнє; матеріал: нержавіюча сталь; розміри: 1000 / 230 / 960 мм
Турнікет-трипод Trinix TRX-4000TS високоефективне та надійне рішення для контролю доступу. Завдяки функції антипаніка, у разі надзвичайної ситуації турнікет автоматично відкривається, забезпечуючи швидкий вихід.
Застосування
Використовується в системах контролю і керування доступом. Підходить для об'єктів з високим рівнем безпеки та великим потоком людей, де швидкий евакуаційний вихід є критично важливим. Такий турнікет забезпечує ефективний контроль доступу, зберігаючи при цьому безпеку та зручність для користувачів.
Ключові властивості
- Напівавтоматичний турнікет-трипод для забезпечення ефективного контролю доступу.
- Світлодіодні піктограми для зручності використання і високої пропускної здатності.
- Висока пропускна здатність – 30-35 чол/хв, час відкриття 0.2 секунди та ширина проходу 550 мм забезпечують комфорт у використанні.
- Можливість встановлення зчитувача карт доступу і/або біометричного зчитувача відбитка пальця, лічильника проходів (купуються окремо).
- Підходить для встановлення всередині приміщення або на зовні, під укриттям. Простий процес встановлення.
- Ніжка колони знімна для зручності транспортування та встановлення.
- Тип встановлення: підлогове.
- Споживання: 24 Вт.
- Живлення: АС100-240В, 50/60 Гц.
- Матеріал: нержавіюча сталь.
- Розміри: 1000 / 230 / 960 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Тип привода | Электромеханический |
| Ширина прохода | 550 мм |
| Дополнительные | |
| Индикация | Световая |
| Общие | |
| Вес | 38 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипаніка | З антипанікою |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Источник питания | 100-240 В |
| Додаткові характеристики | Довжина труби: 500 мм, Ø труби: 38 мм, Опорне зусилля: 80 кг, Робоча рушійна сила: 80 кг, Точність позиціонування: 1/472 м |
| Питание | AC 100-240 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Цвет | Серый |
| Комплектация | Турнікет-трипод Trinix TRX-4000TS |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество проходов | Однопрохідний |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Монтаж | Напольный |
| Место установки | Для приміщень |
| Потужність споживання | 24 Вт |
| Назначение | Для прохідних |
| Пропускна спроможність | 30–35 чол/хв |
| Рабочая температура | -40~+80 °C |
| Розміри | 1000 / 230 / 960 мм |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 1000х230х960 |
| Розміри, мм | 1000 / 230 / 960 |
| Разновидность | механічні |
| Тип конструкции | Тумбові |
| Тип устройства | Турнікет-трипод |
| Тип турнікета | Напівзростовий |
| Функції турнікета | Блокування, Вихід, Вхід |
| Ширина проходу, см | 55 |
Информация для заказа
- Цена: 41 850 ₴





