
Турнікет розсувний одностулковий Trinix TRX-7000FTS (71-00094)
79 554 ₴
- В наличии
- Код: 71-00094
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Турнікет розсувний; пропускна здатність: 35 чол/хв; ширина проходу: 550 мм; тип встановлення: підлогове; тип турнікета: напівзростовий; живлення: 100-240В; споживання: 24 Вт; час пропуску: 0.2 с; встановлення: внутрішнє / зовнішнє (під укриттям); матеріал: нержавіюча сталь; розміри: 1400 / 300 / 990 мм
Турнікет розсувний одностулковий Trinix TRX-7000FTS високоефективне та надійне рішення для контролю доступу. Завдяки функції антипаніка, у разі надзвичайної ситуації турнікет автоматично відкривається, забезпечуючи швидкий вихід.
Застосування
Використовується в системах контролю і керування доступом. Підходить для об'єктів з високим рівнем безпеки та великим потоком людей, де швидкий евакуаційний вихід є критично важливим. Такий турнікет забезпечує ефективний контроль доступу, зберігаючи при цьому безпеку та зручність для користувачів.
Ключові властивості
- Турнікет розсувний для забезпечення ефективного контролю доступу.
- Світлодіодні піктограми для зручності використання і високої пропускної здатності.
- Висока пропускна здатність – 35 чол/хв та ширина проходу 550 мм забезпечують комфорт у використанні.
- Можливість встановлення зчитувача карт доступу і/або біометричного зчитувача відбитка пальця, лічильника проходів (купуються окремо).
- Підходить для встановлення всередині приміщення або на зовні, під укриттям. Простий процес встановлення.
- Тип встановлення: підлогове.
- Споживання: 24 Вт.
- Живлення: 100-240В.
- Матеріал: нержавіюча сталь.
- Розміри: 1400 / 300 / 990 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Световая |
| Антипаніка | З антипанікою |
| Вес | 80 кг |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Источник питания | 100-240 В |
| Додаткові характеристики | Безщітковий двигун, 3 пари інфрачервоних сенсорів, захист від защемлення, авто-відкриття при зникненні живлення, підтримка RFID/відбитків/розпізнавання облич |
| Питание | AC 100-240 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Цвет | Серый |
| Комплектация | Турнікет, стулкові двері, електроніка керування |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество проходов | Однопрохідний |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Монтаж | Напольный |
| Место установки | Для приміщень, Вуличні |
| Потужність споживання | 24 Вт |
| Назначение | Для прохідних, Для бізнес-центрів, Для магазинів, Для школи |
| Пропускна спроможність | 35 чол/хв |
| Рабочая температура | -40~+80 °C |
| Розміри | 1400 / 300 / 990 мм |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 1400х300х990 |
| Розміри, мм | 1400 / 300 / 990 |
| Разновидность | Розсувні |
| Тип конструкции | Електроприводні хвіртки |
| Тип привода | CS електропривод |
| Тип устройства | Турнікет розсувний |
| Тип турнікета | Напівзростовий |
| Функції турнікета | Блокування, Вихід, Вхід |
| Ширина прохода | 550 мм |
| Ширина проходу, см | 55 |
Информация для заказа
- Цена: 79 554 ₴





