Лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення з LED-індикацією; потужність 600 ВА/360 Вт; вхідна напруга 220-240 В АС, 50/60 Гц; номінальна вихідна напруга 220 В АС, апроксимована синусоїда; вбудована акумуляторна батарея 7 Аг 12 В, час перепідключення 10 мс; 2 розетки; 274 / 95 / 139 мм; 4.2 кг (нетто) / 4.3 кг (брутто)
Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) Hikvision DS-UPS600/EU, лінійно-інтерактивне, з вбудованою акумуляторною батареєю 7 Аг, потужністю 600 ВА / 360 Вт, з апроксимованою синусоїдою, зі світлодіодною індикацією роботи, 2 розетки.
Застосування
Лінійно-інтерактивні джерела безперебійного живлення стабілізують вхідну напругу і забезпечують безперебійне живлення підключеного обладнання у разі збою електроживлення від мережі. Використовуються у разі частих стрибків напруги або вимкнень електроживлення. Не підходить для використання з котлами.
Ключові властивості і можливості
- Лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення з апроксимованою синусоїдою.
- Вихідна потужність складає 600 ВА / 360 Вт.
- Діапазон вхідної напруги 220-240 В AC, номінальна вихідна напруга 220 В AC.
- Вбудована акумуляторна батарея напругою 12 В ємністю 7 Аг.
- Захист від перевантаження, перерозряду, повного розряду батарей.
- Швидкий час перемикання на акумуляторну батарею – 10 мс.
- Дві розетки (Schuko).
- Світлодіодна індикація стану роботи та заряду батареї.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 7 |
| Индикация | LED-підсвічування |
| Интерфейсы | Schuko-out |
| Аккумулятор | Вбудований |
| Аккумуляторная батарея | Вбудована |
| Вес | 4.2 |
| Выходное напряжение | 220 В AC |
| Вихідна частота | 50/60 |
| Входное напряжение | AC 220-240 В, 50/60 Гц |
| Вхідна частота | 50/60 |
| Габарити | 274 х 95 х 139 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дополнительные функции | LED-підсвічування |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 220-240 В AC |
| Застосування ДБЖ | ПК |
| Захист | Від перевантаження, Захист від перезарядки |
| Цвет | Черный |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 2 |
| Кількість IEC розеток | 2 |
| Кількість мультистандартних розеток | — |
| Количество розеток | 2 |
| Кількість фаз (вхід/вихід) | 1 |
| Напруга акумулятора | 12 |
| Номинальная мощность | 360 |
| Особенности | — |
| Параметри виведення | EURO |
| Мощность | 600 |
| Назначение | Для комп'ютера |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 |
| Розміри | 274 / 95 / 139 мм |
| Розміри, мм | 274 / 95 / 139 |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип батареи | 7-12 |
| Тип виконання | Класичний Tower |
| Тип вихідного сигналу | Апроксимована синусоїда |
| Тип защиты | Від перевантаження, розряду/перезаряду |
| Тип монтажа | Підлогові (tower) |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
| Форма выходного напряжения | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час перемикання на батарею | 10 мс |
Информация для заказа
- Цена: 2 523 ₴





