
IP PTZ-відеокамера з 4G 2Mp Light Vision VLC-9192WIAG f=3.6mm, ІЧ+LED-підсвічування, з мікрофоном (75-00233)
3 480 ₴
- Нет в наличии
- Код: 75-00233
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
2Mp вулична поворотна IP-відеокамера з підтримкою 4G SIM-карти; запис 1920x1080@20ps; матриця 1/3" GK7102+GC2053; об’єктив 3.6 мм; кут повороту 0°~270°, нахилу 0°~80°; ІЧ-підсвічування до 20 м + LED-підсвічування до 20 м; чутливість колір: 0.1Lux/F1.2, ч/б: 0.01Lux/F1.2; відеокодек H.264; вбудований мікрофон та розмовний динамік; простий віддалений моніторинг на смартфонах (застосунок CamHipro); живлення 12 В/1 А; запис за детекцією на карту microSD (до 128 Гб); ступінь захисту IP66; робоча температура -20°C~+55°C; габаритні розміри 170 / 95 / 150 мм; вага 400 г
IP-відеокамера поворотна Light Vision VLC-9192WIAG з підтримкою 4G SIM-карти і віддаленого моніторингу із застосунку CamHipro, з роздільною здатністю 2 Мп і монофокальним об'єктивом з фокусною відстанню 3.6 мм, кут повороту 0-270°, кут нахилу 0-80°, відеокодек H.264, ІЧ-підсвічування до 20 м + LED-підсвічування до 20 м. Вбудовані мікрофон і динамік. Протоколи обміну данних TCP/IP, UDP, P2P, DNS, DHCP, RTSP. Живлення DC 12 В/1 А. Запис за рухом на карту пам’яті до 128 Гб (купується окремо).
Застосування
Мережеву поворотну IP-відеокамеру Light Vision VLC-9192WIAG можна встановлювати для охорони об’єктів всередині і зовні будівель. Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
- Роздільна здатність камери – 2 Мп, максимальна роздільна здатність запису 1920*1080 пікселів, відеостиснення H.264.
- Камера оснащена монофокальним об’єктивом 3.6 мм.
- Кут повороту 0-270°, кут нахилу 0-80°.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 20 м (4 діоди) + LED-підсвічування до 20 м (4 діоди), камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Підтримується робота з 4G SIM-картою. Стандарт 4G FDD-LTE/TDD-LTE, робоча частота B1 (2100MHz), B3 (1800MHz), B7 (2600MHz), B8 (900MHz), B20 (800MHz), B38 (2600MHz), B40 (2300MHz), B41 (2500MHz).
- Підтримка застосунку CamHipro для iOS/Android для простого віддаленого моніторингу зі смартфонів.
- Запис відбувається на карту пам’яті microSD до 128 Гб, яку слід придбати окремо.
- Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв’язок високої якості.
- Живлення камери DC 12 В.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функции | Виявлення руху |
| Интерфейсы | Micro SD, Слот для SIM-карти |
| Інфрачервона підсвітка | до 20 м |
| Вес | 400 |
| Вид | Speed Dome, Вуличні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Дальність підсвічування | 20 м – ІЧ, 20 м – LED |
| Динамік | Да |
| Додаткові характеристики | Підтримка мобільних пристроїв (Android, iOS) <br> Smart функції (Виявлення руху) <br> Рівень захисту корпусу IP66 |
| Диапазон рабочих температур | -20 + 55 °C |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | PTZ (Speed Dome) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Класс защиты | IP66 |
| Цвет | Графитовый |
| Комплектация | IP PTZ-відеокамера Light Vision VLC-9192WIAG <br> Блок живлення 12 В/1.2 А <br> Кріплення для монтажу камери <br> Інструкція з експлуатації |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду камери | 90° |
| Кути повороту / нахилу | 270°/ 80° |
| Кількість потоків | 2 |
| Максимальний обсяг карти пам'яті, ГБ | 128 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Микрофон | Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв'язок |
| Нічна зйомка | ІЧ-підсвічування до 20 м (4 світлодіодів), LED-підсвічування до 20 м (4 світлодіодів) |
| Особенности | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки |
| Повідомлення | Повідомлення на мобільний телефон |
| Підтримка 4G | Да |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | CamHipro |
| Робоча вологість | 10% ~ 90% |
| Робоча напруга | 12 В |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність відео | 1920x1080 |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп |
| Размер матрицы | 1/3" |
| Розміри | 170x95x150 мм |
| Розміри, мм | 170 / 95 / 150 |
| Світлочутливість | 0.1 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип | Дротові |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP PTZ-відеокамера |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
| Формат видео | H.264 |
Информация для заказа
- Цена: 3 480 ₴








