
IP-відеокамера поворотна з WiFi 3Mp Light Vision VLC-09ID f=3.6mm з мікрофоном (75-00226)
731 ₴
- В наличии
- Код: 75-00226
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
3Mp внутрішня поворотна IP-відеокамера з підтримкою Wi-Fi (2.4 ГГц); роздільна здатність запису 2304*1296 пікселів; об'єктив f=3.6 мм; матриця 1/4.3" CMOS; відеокодек H.264; ІЧ-підсвічування 10 м; кут повороту 0-350°, кут нахилу 0-90°; вбудовані мікрофон і динамік, двостороннє аудіо високої якості; віддалений моніторинг на смартфонах iOS та Android (застосунок CareCam); вбудований детектор руху; запис за детекцією руху на карту micro SD (до 128 Гб); 1x RJ45 10/100M; P2P; живлення 5 В/1 А, блок живлення у комплекті; пластиковий корпус; робоча температура -10°C~+45°C; розміри Ø 80 / 108 мм; вага 168 г
IP-відеокамера поворотна Light Vision VLC-09ID з WiFi і підтримкою віддаленого моніторингу із застосунку CareCam для iOS/Android, з роздільною здатністю 3 Мп і фокусною відстанню 3.6 мм, кут повороту до 350°, кут нахилу до 90°, відеокодек H.264. ІЧ-підсвічування до 10 м. Вбудований детектор руху. Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв'язок. Живлення DC 5 В/1 А. Запис за рухом на карту пам'яті до 128 Гб (купується окремо). Пластиковий корпус, для внутрішнього встановлення.
Застосування
Поворотну IP-відеокамеру Light Vision VLC-09ID можна встановлювати для охорони об'єктів виключно всередині будівель.
Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
- Роздільна здатність камери – 3 Мп, максимальна роздільна здатність 2304*1296 пікселів, відеостиснення H.264.
- Камера оснащена матрицею 1/4.3" CMOS з фіксованим об'єктивом 3.6 мм.
- Кут повороту до 350°, кут нахилу до 90°. Швидкість обертання за горизонталлю 30°/сек, за вертикаллю 25°/сек.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 10 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Вбудований WiFi 2.4 ГГц. Підтримка застосунку CareCam для iOS/Android для простого віддаленого моніторингу зі смартфонів.
- Вбудований детектор виявляє рух перед камерою. У разі виявлення руху у застосунок відправляються push-повідомлення.
- Запис за рухом відбувається на карту пам'яті microSD до 128 Гб, яку слід придбати окремо.
- Наявність вбудованих мікрофона та динаміка.
- Мережевий інтерфейс 1хRJ45, 10/100M. Підтримка P2P.
- Живлення камери DC 5 В/1 А, блок живлення у комплекті, максимальна потужнсть споживання 6 Вт.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функции | Виявлення руху |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | 10/100BASE-TX Ethernet, RJ-45, Wi-Fi |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Інфрачервона підсвітка | до 10 |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi, 2.4 ГГц |
| Вес | 168 |
| Вид | Speed Dome |
| Виробник і тип матриці | Light Vision 1/4.3" CMOS |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Динамік | Да |
| Додаткові характеристики | P2P, Двостороннє аудіо, Детектор руху |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +45 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Внешний вид | PTZ (mini) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP55 |
| Комплектация | Блок живлення |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду | 120° |
| Кути повороту / нахилу | 350°/ 90° |
| Максимальный объем карты памяти | 128 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/4.3" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Нахил | 0-90 |
| Нічна зйомка | Да |
| Особенности | Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Поворот | 0-350 |
| Повідомлення | Повідомлення на мобільний телефон |
| Провідні інтерфейси | RJ45 |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | CareCam |
| Робоча вологість | 10 ~ 90% |
| Робоча напруга | DC 5 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Разрешение | 3 Мп |
| Разрешение видео | 2304x1296 |
| Роздільна здатність камери | 3 Мп |
| Размер матрицы | 1/4″ |
| Розміри | 80 х 80 х 108 |
| Розміри, мм | Ø 80 / 108 |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP55 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Бездротові, Дротові |
| Тип установки | — |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 3.6 |
| Формат видео | H.264 |
| Частота бездротових датчиків | 2400 |
Информация для заказа
- Цена: 731 ₴






