Сповіщувач пожежний тепловий точковий серії Art-HP1; напруга живлення 12-30 В; номінальна напруга живлення 24 ± 4 В; індикація чергового режиму і режиму «Пожежа»; струм споживання у черговому режимі 0.1 мА / в режимі «Пожежа» 20 мА – встановлюється зовнішнім резистором; клас захисту IP30; робоча температура від -10 до +55 °С; розміри 100 / 52 мм; вага 130 г
Сповіщувач пожежний тепловий точковий Артон Art‐HP1 призначений для виявлення загоряннь у закритих приміщеннях різних споруд, що супроводжується підвищенням або швидким зростанням температури, і для передачі сигналу "Пожежна тривога" на ППКП. Відповідає вимогам ДСТУ EN54-5.
Застосування
Сповіщувач використовується у житлових, комерційних та промислових об'єктах, забезпечуючи своєчасне реагування на небезпечні ситуації та підвищуючи рівень безпеки.
Ключові властивості
- Розрахований на безперервну цілодобову роботу з ППКП через дводротовий шлейф пожежної сигналізації зі зміною полярності з номінальною напругою живлення шлейфу 12 В або 24 В.
- Висока стійкість до помилкових спрацювань.
- Спосіб формування вихідного сигналу – безконтактний.
- Оптична індикація чергового режиму і режиму «Пожежа».
- Широкий діапазон напруги живлення від 12 В до 30 В.
- Можливість монтажу як на стелі, так і на стіні. Наявність декоративних кілець для монтажу на підвісних стелях – слід придбати окремо.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Артон |
| Страна производитель | Украина |
| Общие | |
| Вес | 130 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +55 °C |
| Додаткові характеристики | Оптична індикація, Висока стійкість до помилкових спрацювань |
| Питание | 12 - 30 В |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Місце монтажу | Настінний, стельовий |
| Об'єкт детекції | Температура |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потребляемый ток в режиме бездействия/тревоги | 0.1 мА, 20 мА |
| Протокол связи | Дводротовий ШПС |
| Підключення | 2-дротове |
| Рабочая влажность | До 93% |
| Рабочее напряжение | 12 - 30 В |
| Робоча вологість | До 93% |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 100 х 100 х 52 мм |
| Розміри, мм | 100 / 52 |
| Световая индикация | Черговий режим, режим «Пожежа» |
| Сенсори | Температурний |
| Спосіб підключення до ППК | Дводротовий ШПС |
| Ток потребления | 0.1 мА, 20 мА |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | — |
| Сумісність із сигналізацією | Дводротовий ШПС |
| Тип | Дротові |
| Тип монтажа | Накладний |
| Тип устройства | Сповіщувач пожежний |
| Тип сенсора | Температурний |
| Тип извещателя | Тепловий, Точковий |
Информация для заказа
- Цена: 548 ₴


