Покажчик світловий шляхів евакуації з написом «Аварійне освітлення»; номінальна напруга 12/24 В; діапазон напруги 9-15 В / 18-30 В; споживаний струм 18 мА; споживана потужність 0.22 Вт; робоча температура -10 °C ~ +55 °C; розміри 350 / 104 / 45 мм; розміри інформаційного поля 290 / 100 мм; вага 330 г
Покажчик світловий шляхів евакуації Артон Люкс ПС‐12/24‐01‐21 з написом «Аварійне освітлення». Номінальна напруга 12/24 В, споживаний струм 18 мА. Підходить для внутрішнього встановлення.
Застосування
Покажчики шляхів евакуації типу «ПС», призначені для позначення евакуаційних виходів в системах оповіщення та управління евакуацією людей під час пожежі.
Ключові властивості
- Номінальна напруга живлення 12 В або 24 В та діапазон напруги живлення 9–15 В або 18-30 В покажчика вибираються перестановкою відповідних перемичок XS1 та XS2 під час монтажу споживачем.
- Покажчик характеризується низьким рівнем споживання: споживаний струм 18 мА, споживана потужність 0.22 Вт.
- Призначений для внутрішнього встановлення. Габаритні розміри складають 350 / 104 / 45 мм, розміри інформаційного поля з написом 290 / 100 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Артон |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 330 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | 12 / 24 В |
| Класс защиты | IP20C |
| Материал корпуса | Пластик |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 350 / 104 / 45 мм |
| Розміри, мм | 350 / 104 / 45 |
| Ток потребления | 18 мА |
| Тип устройства | Покажчик світловий |
Информация для заказа
- Цена: 1 001 ₴


