
Гучномовець настінний Vellez 3АС100ПН-2 (11-00287)
744 ₴
- В наличии
- Код: 11-00287
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Гучномовець настінний; номінальна шумова потужність 3 Вт/1 Вт; номінальна вхідна напруга 100 В; діапазон відтворюваних частот 250-10000 Гц; чутливість 90 дБ; максимальний рівень звукового тиску 94 дБ; матеріал корпусу ABS-пластик; габаритні розміри 130 / 220 / 80 мм; вага 0.85 кг
Гучномовець настінний Vellez 3АС100ПН-2 з номінальною шумовою потужністю 3 Вт/1 Вт, для внутрішнього встановлення. Номінальна вхідна напруга 100 В, діапазон відтворюваних частот 250-10000 Гц, чутливість 90 дБ, максимальний рівень звукового тиску 94 дБ.
Застосування
Застосовується у складі систем оповіщення будь-якого типу. Підходить для використання виключно всередині приміщень.
Ключові властивості
- Номінальна шумова потужність 3 Вт/1 Вт. Можливість дискретного регулювання потужності гучномовця.
- Номінальна вхідна напруга 100 В.
- Діапазон відтворюваних частот 250-10000 Гц.
- Чутливість 90 дБ.
- Максимальний рівень звукового тиску 94 дБ.
- Горизонтальні кути покриття (на рівні мінус 6 дБ) на частоті: 500 Гц – 360° / 1 кГц – 155° / 2 кГц – 115° / 4 кГц – 100°.
- Вертикальні кути покриття (на рівні мінус 6 дБ) на частоті: 500 Гц – 360° / 1 кГц – 155° / 2 кГц – 115° / 4 кГц – 100°.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vellez |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводные возможности | — |
| Вес | 0.85 |
| Вид | — |
| Вид монтажа | Настінні |
| Выходная мощность | 1-3 Вт |
| Установка | Внутрішнє |
| Входное напряжение | 100 В |
| Габарити | 130 х 220 х 80 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дополнительная информация | Номінальна шумова потужність 3 Вт/1 Вт; Номінальна вхідна напруга 100 В; Чутливість 90 дБ; Максимальний рівень звукового тиску 94 дБ; Встановлення: Внутрішнє; Монтаж: Настінний; Матеріал корпусу ABS-пластик; Колір: Білий; Гарантія 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 250-10000 Гц |
| Питание | Від мережі |
| Цвет | white |
| Кількість акустичних каналів | 1.0 |
| Материал | ABS Пластик |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Монтаж | Настенный |
| Оснащение | — |
| Особенности | — |
| Мощность | 3 |
| Назначение | Для дому та офісу |
| Під'єднання | Дротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 |
| Розміри | 130 / 220 / 80 мм |
| Розміри, мм | 130 / 220 / 80 |
| Система кодування звуку | — |
| Тип | — |
| Тип устройства | Гучномовець |
| Частотный диапазон | 250-10000 |
Информация для заказа
- Цена: 744 ₴

