
Сповіщувач пожежний димовий точковий Електронмаш CV8 (13-00194)
288 ₴
- В наличии
- Код: 13-00194
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Оптичний димовий точковий сповіщувач для підключення у 2-дротовий шлейф пожежної сигналізації; чутливість 0.05-0.2 дБ/м; напруга живлення 10-30 В; час спрацьовування до 5 с; час технічної готовності до 10 с; індикація чергового режиму і режиму «Пожежа»; струм споживання у черговому режимі 0.1 мА / в режимі «Пожежа» 23 мА; клас захисту IP40; робоча температура від -10 до +50°С; розміри Ø100 / 51 мм; вага 170 г
Сповіщувач пожежний димовий точковий Електронмаш CV8 для підключення у дводротовий шлейф сигналізації. Відповідає вимогам ДСТУ EN54-2:2018.
Застосування
Сповіщувач CV8 призначений для виявлення загорянь, що супроводжуються появою диму, і передачі сигналу «Пожежа» на ППКП.
Ключові властивості
- Розрахований на безперервну цілодобову роботу з ППКП через дводротовий шлейф пожежної сигналізації з номінальною напругою живлення шлейфу від 10 до 30 В.
- Чутливість сповіщувача від 0.05 до 0.2 дБ/м.
- Спосіб формування вихідного сигналу – безконтактний.
- Оптична індикація чергового режиму і режиму «Пожежа».
- Швидкий час спрацювання – до 5 секунд.
- Широкий діапазон напруги живлення від 10 до 30 В.
- Струм споживання у черговому режимі 0.1 мА / в режимі «Пожежа» до 23 мА.
- Висока стійкість до помилкових спрацювань.
- Простий та надійний монтаж сповіщувача у розетку завдяки 4-контактному роз’єму.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Электрон |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Імунітет від домашніх тварин | Нет |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 170 |
| Время доставки сигнала тревоги | до 5 с |
| Гарантія | 18 місяців |
| Дальность детектирования (порог срабатывания) | 0.05-0.2 дБ/м |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +50 |
| Додаткові характеристики | Оптична індикація, Швидкий час спрацювання до 5 с, Висока стійкість до помилкових спрацювань, Безконтактний вихідний сигнал, Чутливість 0.05-0.2 дБ/м |
| Питание | 10-30 В |
| Живлення пристрою | DC 10-30 В |
| Класс защиты | IP40 |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Місце монтажу | стельовий |
| Об'єкт детекції | Дим |
| Потребляемый ток в режиме бездействия/тревоги | 0.1 мА / 23 мА |
| Протокол связи | Дводротовий ШПС |
| Рабочее напряжение | 10-30 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 100 х 100 х 51 |
| Розміри, мм | Ø100 / 51 |
| Световая индикация | Черговий режим, режим «Пожежа» |
| Сенсори | Оптичний |
| Спосіб підключення до ППК | Дводротовий ШПС |
| Струм споживання в черговому режимі/режимі тривоги | 0.1 / 23 мА |
| Ступінь захисту корпусу | IP40 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | — |
| Тип | Дротові |
| Тип монтажа | Накладний |
| Тип устройства | Сповіщувач пожежний |
| Тип извещателя | Димовий, Точковий |
Информация для заказа
- Цена: 288 ₴










