Гучномовець для системи мовленнєвого оповіщування з трансформатором; номінальна вихідна потужність 6 Вт; чутливість 77 дБ; максимальний рівень звуку 83 дБ; номінальна шумова напруга в лінії зв’язку з УКІМО 100 В; розміри 180 / 155 / 100 мм; вага 1.8 кг
Гучномовець для системи мовленнєвого оповіщування з трансформатором Електронмаш Гр-Ро3. Відповідає вимогам ДСТУ EN 54-24:2012. Призначений для внутрішнього використання.
Застосування
Гучномовець призначений для трансляції мовних оповіщень про пожежу в системах мовленнєвого оповіщення (УКІМО) – устатковання керування та індикації мовленнєвого оповіщування. Також може застосовуватися для відтворення інших звукових сигналів – фонової музики, рекламних та інших повідомлень.
Ключові властивості
- Гучномовець працює в автоматичному режимі у разі отримання відповідних сигналів від УКІМО.
- Номінальна шумова потужіснть 6 Вт.
- Номінальна шумова напруга в лінії зв’язку з УКІМО 100 В.
- Чутливість 77 дБ.
- Максимальний рівень звукового тиску 83 дБ.
- Елементи підключення та кріплення входять до комплекту.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Электронмаш |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Електронмаш |
| Вес | 1.8 кг |
| Выходная мощность | 6 Вт |
| Входное напряжение | 100 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Класс защиты | IP21C |
| Рабочая температура | +15 °C ~ +35 °C |
| Розміри | 180 / 155 / 100 мм |
| Розміри, мм | 180 / 155 / 100 |
| Тип устройства | Гучномовець |
Информация для заказа
- Цена: 1 098 ₴


