Попередній підсилювач-комутатор для комутації вхідних сигналів від підключених до лінійних входів джерел та мікрофонних пультів із дотриманням рівнів пріоритетів входів; діапазон відтворюваних частот 80-18000 Гц; 1 керований вхід з чутливістю 750 мВ; 2 лінійних входи з чутливістю кожного 300 мВ; підключення до 5 мікрофонних пультів; 8 записаних сигналів привертання уваги; відношення сигнал/шум 80 дБ; напруга живлення 220 В; габаритні розміри 483 / 44 / 350 мм; вага 2 кг
Попередній підсилювач-комутатор Vellez ППТ01. Один керований вхід з чутливістю 750 мВ, два лінійних входи з чутливістю кожного 300 мВ, підключення до 5 віддалених мікрофонних пультів. Напруга живлення 220 В.
Застосування
Призначений для комутації вхідних сигналів від підключених пристроїв до лінійних входів джерел та мікрофонних пультів із дотриманням рівнів пріоритетів входів.
Ключові властивості
- Один керований вхід з чутливістю 750 мВ, два лінійних входи з чутливістю кожного 300 мВ.
- Підключення до 5 віддалених мікрофонних пультів.
- Можливість запису до 8 сигналів привертання уваги.
- Діапазон відтворюваних частот 80-18000 Гц.
- Відношення сигнал/шум до 80 дБ.
- Напруга живлення 220 В.
- Встановлення у стійку або комутаційну шафу 19".
- Габаритні розміри 483 / 44 / 350 мм, вага 2 кг.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vellez |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Vellez |
| Вес | 2 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | AC 220 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Розміри | 483 / 44 / 350 мм |
| Розміри, мм | 483 / 44 / 350 |
| Тип устройства | Підсилювач |
| Тип усилителя | Комутатор |
Информация для заказа
- Цена: 8 544 ₴


