Шафа керування димовидаленням для керування 6 клапанами видалення диму, що працюють з напругою живлення AC 220 В; використовується в складі приймально-контрольного пожежного адресного приладу CV1500, CV2000 СКБ Електронмаш; підключення до адресного шлейфу сигналізації FL; можливість підключення кнопки ручного увімкнення клапанів димовидалення
Шафа керування димовидаленням Електронмаш ШУД-220 призначена для керування 6 клапанами видалення диму, що працюють з напругою живлення 220 В змінного струму. Використовується в складі приймально-контрольного пожежного адресного приладу CV1500, CV2000 виробництва СКБ Електронмаш. Відповідає вимогам ДСТУ EN54-18.
Застосування
Шафа керування димовидаленням ШУД-220 призначена для використання в системах пожежної безпеки, де необхідно здійснювати контроль і керування клапанами димовидалення. Пристрій розрахований на цілодобову роботу у закритих приміщеннях.
Ключові властивості
- Сумісність з клапанами димовидалення напругою 220 В змінного струму.
- Підтримка підключення до 6-ти клапанів димовидалення.
- Контроль стану до 6-ти клапанів димовидалення.
- Підключення кнопки ручного увімкнення клапанів димовидалення.
- Підключення до адресного шлейфу сигналізації FL для інтеграції в систему пожежної безпеки.
- Пристрій розрахований на безперервну цілодобову експлуатацію.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Электронмаш |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Електронмаш |
| Гарантія | 18 міс. |
| Питание | 220 В / 24 В від 2 акумуляторних батарей |
| Живлення пристрою | Акумуляторна батарея, AC 220 В |
| Рабочая температура | -5 °C ~ +40 °C |
| Тип устройства | Шафа керування димовидаленням |
Информация для заказа
- Цена: 22 296 ₴



