
Бездротовий датчик відчинення, удару та нахилу Tiras X-Shift+ White (21-00141)
1 380 ₴
- В наличии
- Код: 21-00141
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бездротовий датчик відчинення, удару та нахилу для роботи у складі охоронної сигналізації Orion NOVA X. Дальність радіозв’язку до 3000 м на відкритому просторі; робоча частота 868-868.6 МГц; максимальна відстань між магнітом та сповіщувачем: на неметалевій поверхні – 15 мм, на металевій поверхні – 4 мм; живлення літієва батарея CR123A, до 5 років роботи; робоча температура від -10°C до +40°C; розміри 20 / 89 / 20 мм, вага 32 г; колір білий
Бездротовий датчик відчинення, удару та нахилу Tiras X-Shift+ з дальністю зв'язку з централлю до 3000 м. Максимальна відстань між магнітом та датчиком: на неметалевій поверхні – 15 мм, на металевій поверхні – 4 мм.
Застосування
Бездротовий датчик відчинення на основі цифрового сенсора магнітного поля миттєво повідомляє про несанкціоноване відчинення або злом вікон чи дверей, а також реагує на нахил, удар та вібрацію. Встановлюється на всі типи поверхонь будь то пластик, дерево чи метал.
Ключові властивості
- Дальність зв'язку до 3000 метрів на відкритому просторі. Діапазон частот радіосигналу 868-868.6 МГц.
- Максимальна відстань між магнітом та датчиком: на неметалевій поверхні – 15 мм, на металевій поверхні – 4 мм.
- Використання сенсора магнітного поля замість класичного геркона дає цілий ряд переваг: можливість калібрування, захист від саботажу сильним магнітом, розміщення магніта по ліву або праву сторону.
- Наявність акселерометра значно розширує сферу використання датчика: сповістить про удар або вібрацію, дає можливість постановки під охорону з провітрюванням, реагує на зміну кута нахилу.
- Можливість підключення дротового датчика відчинення або виносного світлодіода.
- Відсутність «залипання» датчика.
- Датчик можна встановити горизонтально або вертикально.
- Криптозахищений двосторонній зв'язок з централлю, шифрування AES.
- Середній строк роботи від комплектної батареї CR123A – 5 років. В датчику попередньо встановлена батарея від бренду Varta або Energizer.
- Швидкий монтаж за допомогою кронштейну.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | Радиосигнал |
| Вес | 32 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальность детектирования (порог срабатывания) | 15 мм (неметалева поверхня), 4 мм (металева поверхня) |
| Дальність передачі | Дальність радіозв’язку на відкритому просторі до 3000 м |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +40 °C |
| Додаткові характеристики | AES, Криптозахищений двосторонній зв'язок, Попередньо встановлена батарея Varta/Energizer, Підключення дротового датчика, Виносний світлодіод, Монтаж горизонтально/вертикально |
| Питание | 1 х CR123A |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Класс защиты | IP30 |
| Цвет | Белый |
| Комплект поставки | Батарея CR123A, кронштейн |
| Максимальное расстояние между датчиками и централью | 3000 м |
| Материал корпуса | Пластик |
| Місце монтажу | — |
| Об'єкт детекції | Вібрація, Відкриття |
| Підключення | Бездротове |
| Рабочая температура | -10 ° C ~ +40 ° C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 20 х 89 х 20 мм |
| Розміри, мм | 20 / 89 / 20 |
| Сенсори | Акселерометр, Сенсор магнітного поля |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | — |
| Сумісність із сигналізацією | Orion NOVA X |
| Тип | Бездротові |
| Тип датчика | Відчинення, Нахилу, Удару |
| Тип питания | CR123A – 1 шт. |
| Тип монтажа | Накладний |
| Тип устройства | Датчик відчинення, удару та нахилу |
| Тип сенсора | Акселерометр, Сенсор магнітного поля |
| Частота передачи | 868-868.6 МГц |
| Частота передачі | 868, 868.6 |
| Шифрування | AES |
Информация для заказа
- Цена: 1 380 ₴





