
Комплект Trinix: батарея CR123A 3V LiMnO2 1700mAh (2 шт.) для датчиків Ajax, Tiras Orion Nova X, TriniX (28-00033-2)
300 ₴
- В наличии
- Код: 28-00033-2
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комплект Батарея CR123A Trinix 3V LiMnO2 1700mAh (2 шт.) для датчиків Ajax, Tiras Orion Nova X, TriniX. Батарея літієва для заміни в пристроях; ємність: 1700 мАг; тип: LiMnO2; робоча напруга 3 В; струм розряду 20 А; максимальний безперервний струм розряду 1500 мАг; максимальний імпульсний струм 3000 мАг; розряд при -20°C >1200 мАг; температура роботи: -40°C ~ +70°C; розмір: Ø17 / 34 мм; вага 17 г
Комплект Батарея CR123A Trinix 3V LiMnO2 1700mAh (2 шт.) для датчиків Ajax, Tiras Orion Nova X, TriniX для заміни в пристроях, з ємністю однієї 1700 мАг з робочою напругою 3 В.
Застосування
Підходить для використання як заміна в системах безпеки, медичному обладнанню, димових сигналізаціях, лічильниках води, лічильниках газу тощо.
Ключові властивості
- Комплект з 2 батарей 3V LiMnO2 для заміни в датчиків Ajax, Tiras Orion Nova X, TriniX.
- Ємність однієї: 1700 мАг.
- Робоча напруга: 3 В.
- Висока безпека та надійність, що забезпечує термін зберігання до 10 років.
- Здатність до імпульсного розряду високого струму до 3000 мАг.
- Мінімальний саморозряд.
- Робоча температура при -40°C ~ +70°C, завдяки чому може використовуватися в будь-якому середовищі.
- Розмір: Ø17 / 34 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ship Bundle Items | Separately |
| _cache_instance_store_filter | 1 |
| all_items_salable | 1 |
| Емкость | 1700 мА*год |
| Вес | 17 г |
| Цвет | Сірий, Чорний |
| Рабочая температура | -40°C ~ +70°C |
| Розміри | Ø17 / 34 мм |
| Розміри, мм | Ø17 / 34 |
| Тип устройства | Батарея |
| Типоразмер | CR123A |
| Химический состав | Літій (LiMnO2) |
Информация для заказа
- Цена: 300 ₴




