
Блок живлення KRF-1202PS Kraft 12V/2A (43-00003)
139 ₴
- В наличии
- Код: 43-00003
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Імпульсний блок живлення; номінальна вихідна напруга 12 В, вихідний струм 2 А; вхідна напруга 155-265 В, 50-60 Гц; пластиковий корпус; довжина шнура 12 В - 80 см, 220 В - 30 см; розміри 95 / 49 / 32 мм
Імпульсний блок живлення Kraft KRF-1202PS, вихідна напруга 12 В, вихідний струм 2 А.
Ключові властивості
- Імпульсний стабілізований блок живлення.
- Вхідна напруга 155-265 В, 50-60 Гц.
- Номінальна вихідна напруга 12 В.
- Вихідний струм 2 А.
- Захист від короткого замикання, перевантаження.
- Пластиковий корпус.
- Довжина шнура 12 В - 80 см, 220 В - 30 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Блоки живлення |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Выходной ток | 2 А |
| Входное напряжение | AC 155-265 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Номінальна вихідна напруга 12 В; Вихідний струм 2 А; Вхідна напруга AC 155-265 В, 50-60 Гц; Захист від короткого замикання, перевантаження |
| Питание | Від мережі |
| Керування | — |
| Цвет | Черный |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | Імпульсний стабілізований блок живлення; Захист від короткого замикання, перевантаження; Пластиковий корпус; Довжина шнура 12 В - 80 см, 220 В - 30 см |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Розміри | 95 / 49 / 32 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 95 х 49 х 32 мм |
| Розміри, мм | 95 / 49 / 32 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип установки | — |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження |
| Тип устройства | Блок живлення |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 139 ₴





