
Модуль розширення систем Orion NOVA LTE на 8 зон сигналізації Tiras M-Z+ (21-00150)
1 512 ₴
- В наличии
- Код: 21-00150
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Модуль розширення на 8 зон сигналізації з підтримкою 2EOL; сумісність: ППК Orion NOVA L/M/S (LTE); встановлення в універсальний слот на платі ППК; живлення від ППК 10.3-15.2 В; макс. струм споживання 30 мА; розміри 21 / 31 / 65 мм; вага 25 г
Модуль розширення на 8 зон сигналізації Tiras M-Z+ для встановлення в універсальний слот на платі ППК Orion NOVA L/M/S (LTE).
Застосування
M-Z+ використовується для збільшення кількості охоронних зон в системі.
Ключові властивості
- 8 зон сигналізації з підтримкою 2EOL.
- Сумісність: ППК Orion NOVA L/M/S (LTE).
- Встановлюється в універсальний слот на платі ППК.
- Напруга живлення 10.3-15.2 В, від дротової централі.
- Рівень захисту GRADE 3.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 25 г |
| Вбудована сирена | Немає |
| Вид | Дротові |
| Установка | Внутрішнє |
| Входное напряжение | 10.3-15.2 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | 8 зон, підтримка 2EOL; Сумісність: ППК Orion NOVA L/M/S (LTE); Встановлюється в універсальний слот; Рівень захисту GRADE 3 |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +40 |
| Питание | Від ППК 10.3-15.2 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Керування | — |
| Цвет | Черный |
| Кількість зон / груп | 8 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Можливість зовнішнього застосування | Немає |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 21 / 31 / 65 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 21 х 31 х 65 |
| Розміри, мм | 21 / 31 / 65 |
| Споживаний струм у режимі бездіяльності/тривоги | 30 мА |
| Ток потребления | 30 мА |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Модуль розширення |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 1 512 ₴

