
Источник бесперебойного питания DC UPS Trinix TRX-MUPS-2512 (10000mAh) 5V/9V/12V/15V/24V/PoE, Li-ion 4*2.5Ah, для роутера и
1 366 ₴
- Нет в наличии
- Код: 42-00148
Мініатюрне джерело безперебійного живлення Trinix TRX-MUPS-2512 (10000mAh) з чотирма вбудованими акумуляторними батареями Li-ion ємністю 2500 мА·год (загальна ємність 10000 мА·год), вихідні інтерфейси USB, DC *3, Passive PoE, вихідна напруга 5 В (USB/DC1) + 9 В (DC2) + 12 В (DC3) + 15/24 В (Passive PoE) – перемикається, вихідна напруга/струм кожного виходу: USB/DC1: 5В/2.5А, DC2: 9В/2.5А, DC3: 12В/2А, Passive PoE: 15В/1.5А, 24В/1А, максимальна вихідна потужність 25 Вт, вхідна напруга AC 100-240 В/50-60 Гц.
Порт PoE має пасивний вихід, тобто на виході порту завжди присутня напруга 15 В або 24 В (регулюється перемикачем). Підключене обладнання, яке не підтримує PoE, може вийти з ладу (ПК, ноутбуки, комутатори, роутери та ін.).
У комплекті мережевий кабель живлення 220В для мініДБЖ довжиною 80 см, розгалужувач живлення DC-2 DC довжиною 30 см з роз’ємами.
Застосування
ДБЖ постійного струму Trinix TRX-MUPS-2512 дозволяє живити обладнання під час відключення електроенергії. Забезпечує живлення і безперебійну роботу таких пристроїв як роутер, медіаконвертер, модем, відеокамери, LED-освітлення. Можна використовувати як повербанк завдяки наявності USB-порту.
Миттєве перемикання на вбудовану акумуляторну батарею дозволить працювати в інтернеті без переривання зв’язку під час вимкнення електроенергії.
Ключові властивості
- Вбудовані 4 Li-ion акумуляторні батареї ємністю 2500 мА·год (загальна ємність 10000 мА·год).
- Вихідні інтерфейси USB, DC *3, Passive PoE, вихідна напруга 5 В (USB/DC1) + 9 В (DC2) + 12 В (DC3) + Passive PoE 15/24 В – перемикається. Вихідна напруга та струм кожного виходу: USB/DC1: 5В/2.5А, DC2: 9В/2.5А, DC3: 12В/2А, Passive PoE: 15В/1.5А, 24В/1А.
- Максимальна вихідна потужність 25 Вт.
- Вхідна напруга AC 100-240 В/50-60 Гц.
- Система захисту від перезарядження, перерозрядження, короткого замикання.
- Індикатор рівня заряду батареї та статусу роботи пристрою.
- Компактний і легкий пристрій з розмірами 160 / 105 / 28 мм та вагою 380 г.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет корпуса | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Технические характеристики | |
| Цвет | Белый |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2.5 Ah (4 шт.) |
| Ємність акумулятора, А*год | 10 |
| Интерфейсы | 3 х DC,1 х USB Type-A,RJ-45 |
| Аккумулятор | Вбудований |
| Аккумуляторная батарея | Вбудована |
| Вес | 380 г |
| Выходное напряжение | 5 В, 9 В, 12 В, 15 В, 24 В |
| Вихідна напруга, В | USB/DC1: 5В/2.5А<br>DC2: 9В/2.5А<br>DC3: 12В/2А<br>PoE: 15В/1.5А<br>24В/1А |
| Выходная мощность | 25 Вт |
| Входное напряжение | 100-240 В |
| Вхідна частота, Гц | 50-60 |
| Габарити | 160 х 105 х 28 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина кабелю, м | 0.8 |
| Застосування ДБЖ | Медіаконвертер, Роутер |
| Захист | Захист від перезарядки,Від перевантаження,Від короткого замикання |
| Комплектация | Міні ДБЖ<br>Кабель живлення<br>Розгалужувач 1 DC на 2 DC<br>Посібник користувача |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Номинальная мощность | 25 Вт |
| Особенности | Холодний старт,Зі стабілізатором напруги |
| Назначение | Для роутера, Для відеоспостереження, Для аудіо і відеотехніки, Для будинку |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 160 / 105 / 28 мм |
| Розміри, мм | 160 / 105 / 28 |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип використовуваної батареї | Li-ion |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження, розряду/перезаряду |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
- Цена: 1 366 ₴










